ASSOS CAZ MAZ PROGRAMINDA KİMLER VAR?


Geçtiğimiz yıl sıfırıncı sene sloganı ile tek günlük bir programla ilk kez gerçekleşen ve cazseverlerce büyük ilgi ile karşılanan Assos Caz Maz, bu yıl birinci senesiyle kapılarını iki günlük bir programla tekrar açıyor.

1 Temmuz – 2 Temmuz tarihlerinde Kozluyalı’da 247 organizasyonuyla gerçekleşecek festival, katılımcılara iyi ve çeşitli müzik, muhteşem deniz ve doğanın yanı sıra, bölgedeki diğer yan etkinlikleriyle eşsiz deneyimler sunmaya hazırlanıyor. Kendi müziğinin peşinde bir seyyah olan Güneş Özgeç, besteci ve söz yazarı İdil Meşe ve multi enstrumantalist Jesper Poelke ve ülkemizin en önemli caz gitaristlerinden Bilal Karaman ilk günün çok özel konukları olacak.

 

Festivalin ikinci gününde ise, vokal, çello ve gitardan oluşan Asena Akan Contempo, kendine has vokal tavrı ve ses rengiyle Türkiye’de caz vokaline yepyeni bir soluk getiren Deniz Taşar ve piyanist Adem Gülşen, farklı tarzları bir arada barındıran vokaliyle dikkat çeken Özge Ürer ve setin başında Reggae üstadı C Fyah sahnede olacak. Assos’un muhteşem doğasına eşlik eden harika melodiler ve 2 günlük ufak bir kaçış sizi bekliyor. Kısıtlı sayıdaki biletler satışta.

Comments
  • Bulem Altinligil

    Biletlere nasıl ulaşılıyor acaba?

    Haziran 1, 2022
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media