Yves Rocher Vakfı Doğadan Aldığını Tekrar Doğaya Kazandırıyor!

Yves Rocher Özel Yılbaşı Setleri %100 geri dönüştürülmüş plastik paketlemeleri, paraben içermeyen özel formülleri ve çeşitli doğal kokularıyla doğa severler için eşsiz hediye imkanları sunuyor.

Kurulduğu günden beri doğaya saygı ve sevgi ile yaklaşan Yves Rocher Vakfı Plant for the Planet kampanyası ile globalde 100 milyon ağaç dikimi, Plant for the Planet Türkiye ayağında ise Konya/Ereğli’de 30.000 fidan dikimi gerçekleştiriyor. İnsanların refahı ve gezegen için hareket etme motivasyonu ve tutkusuyla hareket eden Yves Rocher Vakfı gerçekleştireceği ağaç dikimi projesi ile doğa için gururla mücadele ediyor ve doğadan aldığını tekrar doğaya kazandırıyor.

Büyülü Orman Meyveleri Yılbaşı Koleksiyonu

Orman meyvelerinin büyüleyici kokusuyla mükemmel hediye olmaya aday yılbaşı koleksiyonu içeriğindeki meyveler ve doğal formüller ile size ve sevdiklerinize yeni yılın coşkusunu hissettiriyor! Duş Jelleri, Vücut Peelingi, Sıvı El Sabunu, El Kremi, Dudak Balsamı ve Kokulu Mum ürünlerinden oluşan koleksiyon yeni yılda kendinizi yenilenmiş ve huzur dolu hissetmenizi sağlıyor.

Kırmızı meyvelerin rahatlatıcı ve taze kokusu; içeriğindeki bitkisel temizleyici ajanlarla cilde zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlayan ve nem dengesini bozmayan Duş Jeli, %100 bitkisel tanecikleriyle gözenekleri tahriş etmeden derinlemesine temizlik sağlayan ve ölü hücrelerden arındıran Vücut Peelingi, hızlıca emilen ve nemlendirerek cilde yumuşaklığı anında kazandıran El Kremi ve yoğun nemlendirici özelliği ile dudakları yumuşacık yaparak çatlamaları önleyen Dudak Balsamından oluşan özel setlerde sunularak mükemmel hediyeyi nasıl bulacağım endişesini yok ediyor.

Enfes Kış Elması Yılbaşı Koleksiyonu

Pişmiş elma ve tarçının muhteşem birleşimi ile yılbaşının iç ısıtan kokusunu en derinden hissedin! Baş döndürücü aroması ile yılbaşına özel hazırlanmış koleksiyon Duş Jelleri, Vücut Peelingi, Sıvı El Sabunu, El Kremi, Dudak Balsamı ve Kokulu Mum ürünleri ile yeni yıl coşkusunu sevdiklerinize ve sizlere hediye ediyor.

Pişmiş elma ve tarçının eşsiz uyumu ile ciltte huzur dolu bir koku bırakan Yves Rocher Enfes Kış Elması Koleksiyonu ürünlerinden; bitkisel temizleyici ajanlardan oluşan içeriği ile cilde zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlayan ve nem dengesini bozmayan Duş Jeli, %100 bitkisel tanecikleriyle derinlemesine temizlik sağlarken gözenekleri tahriş etmeyen ve ölü hücrelerden arındıran Vücut Peelingi, hızlıca emilen ve nemlendirerek cilde yumuşaklığı anında kazandıran El Kremi ve kış aylarında dudakta oluşan çatlakları yoğun nemlendirici özelliği ile engelleyen ve yumuşacık yapan Dudak Balsamından oluşan özel set ileyeni yılın en iç ısıtan hediyesini sunuyor.

Karite Rüyası Yılbaşı Koleksiyonu

Kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş ve içeriğindeki organik karite yağısayesinde cilde ihtiyacı olan nemi kazandıran Yves Rocher Karite Rüyası Koleksiyonu yeni yılda kendini şımartmak veya sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri bekliyor! Vücut Sütü, Vücut Peelingi, Vücut Balsamından ve özel Vücut Bakım Setinden oluşan koleksiyon ile Yves Rocher yeni yılda derinlemesine beslenmiş, nemli ve pürüzsüz cildin anahtarını hediye ediyor.

Sihirli karite dokunuşları ile oluşturulmuş, yılbaşına özel ambalajlarıile sunulan bakım setinde bulunan; gözenekleri tahriş etmeyen cildi ölü hücrelerden arındıran Ultra Nemlendirici PeelingKuru Ciltler İçin Onarıcı Duş Kremi ve ciltteki kuruluğu anında onaran, derinlemesine besleyerek konfor sağlayan Vücut Sütü sayesinde yeni yılda kuru cilt problemleri son buluyor.

Yılbaşı Makyaj Ürünleri

Yeni yıla özel sınırlısayıda üretilen online satış kanallarında ve seçili mağazalarda satışı yapılacak özel ve göz alıcı makyaj ürünleri ile yeni yıl makyajınız Yves Rocher’ye emanet!

Yılbaşı akşamında, kızıl tonlarda çarpıcı bir göz makyajı yapmak isteyen veya gri tonlarda çekici bir smoky göz makyajı yapmak isteyenlere özel metalik, sedefli ve mat olmak üzere 3 farklı bitişe sahip iki farklı 3’lü far paleti, etkileyici makyajlar için ihtiyacınız olan tüm ürünleri sunan, metalik, sedefli ve mat bitişlere sahip 15 farklı renk kadife dokunuşlu far, şeftali ve pembe tonlarında 2 renk allık, cilde göz kamaştırıcı parlaklık veren 1 aydınlatıcı pudra ve aynadan oluşan özel Göz ve Ten Makyaj Seti ve göz kamaştıran parlak formülü ile makyajınıza son dokunuşu yaparak ışıltı ve canlılık sağlayacak. Paraben ve silikon içermeyenözel formülü ile Likit Aydınlatıcı dan oluşan makyaj ürünleri cilde zarar vermeden parıldamanızı sağlıyor.

Yılbaşı Özel Parfüm Setleri

Yves Rocher’nin en çok sevilen parfümleri, Parfümlü El Kremi ve Çanta Boyu Parfüm ile bir araya gelerek sevdiklerinize ve kendinize hem kullanışlı hem de büyüleyici bir hediye alma fırsatını sunuyor. Baş döndürücü notalardan oluşan bu özel Parfüm Setleri seçili Yves Rocher mağazaları ve http://www.yvesrocher.com.tr‘de sizleri bekliyor!

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media