Yılın gişe rekortmeni “7. Koğuştaki Mucize” dijitalde de en çok izlenenlerden


Vizyona girmesiyle pek çok rekora imza atan ve 2019 yılında Türkiye’de en çok izlenen film olan ‘7. Koğuştaki Mucize’, 5.316.933 gişe rakamının ardından bu kez dünyadaki dijital platformların ülke sıralamalarında üstlerde yer alarak en popüler içeriklerinden biri oldu.

 Lanistar Media ve Motion Content Group’un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, senaryo süpervizörlüğünü Özge Efendioğlu’nun yaptığı, senaryosunu ise Kubilay Tat’ın yazdığı ‘7. Koğuştaki Mucize’ filmi geçtiğimiz aylarda ülkemizde oldukça ses getirmiş ve büyük bir gişe başarısı elde etmişti.


Vizyon macerasının ardından dünyanın en popüler dijital platformları üzerinden seyirci ile buluşan film Amerika, Fransa, İspanya, Yunanistan, Arjantin, Meksika, Brezilya, Kolombiya, Fas, Venezuela, Dominik, Şili, Romanya, Katar, Paraguay gibi birçok ülkenin sıralamasında ilk 10’a girerek büyük bir başarıya daha imza attı.


Başta Aras Bulut İynemli ile Nisa Sofiya Aksongur olmak üzere İlker Aksum, Mesut Akusta, Yıldıray Şahinler, Yurdaer Okur, Sarp Akkaya, Deniz Baysal, Deniz Celiloğlu ve Celile Toyon gibi önemli isimlerden oluşan kalabalık oyuncu kadrosuna sahip ‘7. Koğuştaki Mucize’nin başarısı her geçen gün çığ gibi büyüyor. Yabancı birçok hit şarkıda imzası bulunan ünlü Cezayir asıllı Fransız Dj ve müzik yapımcısı Snake de sosyal medya hesabından filmi paylaşarak beğenisini dile getirdi. 13 Mart’ta dünyadaki seyircisi ile buluşan film Instant Watcher sitesinin verilerine göre de son 24 saatte ABD’de en popüler içeriklerinden biri oldu.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media