UNUTULMAZ TİTANİK FİLMİ 25. YILI ŞEREFİNE YENİDEN SİNEMALARDA

Kate Winslet Rose, Leonardo DiCaprio Jack rolüyle efsanevi filmin unutulmaz oyuncuları. 


Yönetmen James Cameron’ın dünya sinema tarihine damgasını vuran efsane filmi “Titanik”, 25’inci yıl dönümünde “Titanik 25. Yıl” adıyla yeniden beyazperdede izleyicilerle buluşacak. Vizyona girdiği dönem büyük ses getiren ve popüler kültürün de önemli yapı taşına dönüşen, “En İyi Film” dahil 11 dalda Oscar Ödülü sahibi film, 3D olarak seyredilebilecek.

Ne filmler geldi geçti de, seyircinin gözlerini bu kadar yaşartmadı! James Cameron’ın epik filmi “Titanik”, dev ekrana geri dönüyor.

 

Filmin 25. yılı için hazırlanan yeni afişi.

Oscar ödüllü oyuncular Leonardo DiCaprio ile Kate Winslet’ı buluşturan, aksiyon yüklü bu destansı yapım, döneminin yapılmış en büyük hareketli nesnesi olan ve “asla batmaz” denilen görkemli gemi Titanik’te geçen aksiyon yüklü destansı bir aşkı anlatıyor.

Vizyona girdiği 1997 yılında sadece Oscar ödüllerinde rekor kırmayıp aynı zamanda dünya çapında box-office şampiyonuna dönüşen film, tüm dünyada en yüksek gişe hasılatı elde eden üçüncü film unvanını korumaya devam ediyor.  

Paramount Pictures ve 20th Century Studios imzalı, A Lightstorm Entertainment Production prodüksiyonluğundaki ‘Titanik 25. Yıl’da, DiCaprio ve Winslet’a Billy Zane, Kathy Bates, Frances Fisher, Bernard Hill, Jonathan Hyde, Danny Nucci, Gloria Stuart, David Warner, Victor Garber ve Bill Paxton eşlik ediyor.

James Cameron’ın aynı zamanda senaryosunu kaleme aldığı filmin yapımcı koltuğunda da Cameron’la birlikte Jon Landau oturuyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media