THE ORGANIC PHARMACY İLE ANNELER VE BEBEKLER İÇİN DUPDURU DOKUNUŞLAR

Kurucu ortağı Margo Marrone olan, İngiltere çıkışlı yüksek performansa ve ileri teknolojiye sahip The Organic Pharmacy; ürünlerinde organikliği ve doğallığı temel almış bir cilt dostu olmakla beraber şimdiyse annelerin kalbini fethediyor.

The Organic Pharmacy bu defa anne ve bebek ürünleriyle karşınızda…Marka; hem annelere hem de bebeklerine uygulanabilir birçok ürün ile yine tertemiz, yüksek performansta ve standartta başarılara imza atmaya devam ediyor.

Apricot Chamomile şampuan ve saç kremi serisi hafif bir formüle sahip olup saçı temizler,güçlendirir ve bebeğinizin saçında doğal bir koku bırakır. Doğal bitki özleri yardımıyla bebeğinizin saçını yatıştırmak ve korumak için formüle edilmiş nazik bir settir.

Doğal ve duru…
Zarif ve aynı zamanda naifliğiyle annelerimizin kendisi ve bebekleri için vazgeçemediği bir etki bırakacak.

The Organic Pharmacy ürünlerinde doğallığı temel almış olan bir marka olup, bebekler için en bitkisel ürünleri bir araya getirerek tüketicisiyle buluşurken, hem annelerimizin hayatı kolaylaşacak hem de kendi ve bebeklerinin hayat kalite ve standartları artacak.

Ailecek dupduru, tertemiz, dipdiri saçlar için…
Şampuan ve saç kremlerinin her biri 100 ml olup 680,00 TL’den 612,00 TL’ye düşerek annelerimizin  ve bebeklerimizin saç ve bakım sağlığına katkı sağlamaya devam ediyor…

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media