Teşekkürler Zorlu PSM, NAP Fuarcılık: Yeni Nesil Kitap Fuarı girişi ücretsiz oldu

ajandakolik

Şehir merkezinde teknolojik altyapısı, devasa sahnelerde imza günleri ve ayrıcalıklı etkinliklerle okuyucular, yazarlar ve yayınevlerine bambaşka bir deneyim sunan Yeni Nesil Kitap Fuarı, bu cuma günü başladı. Nap Fuarcılık tarafından düzenlenen Yeni Nesil Kitap Fuarı İstanbul; 20 Ocak tarihine kadar Zorlu PSM’de kitapseverleri ağırlayacak. Yoğun talep üzerine kitap fuarı 14 Ocak itibari ile tüm kitapseverlere ücretsiz olacak.

2001 yılından bu yana Türkiye’nin en yenilikçi fuarlarına imza atan NAP Fuarcılık tarafından hayata geçirilen ve şehrin merkezinde gerçekleştirilen Yeni Nesil Kitap Fuarı okurlara ve yazarlara farklı bir deneyim yaşatıyor. Türkiye’nin önde gelen yayınevleri ve yazarlarını bir araya getiren Yeni Nesil Kitap Fuarı 20 Ocak‘a kadar Zorlu PSM’de devam edecek. NAP Fuarcılık, gelen yoğun talep üzerine 14 Ocak tarihinden itibaren fuarı kitapseverlerle ücretsiz buluşturacak.


Bu konudaki sıkıntımızı biz de bir yazıyla dile getirmiştik; girişin ücretsiz olmasına çok sevindik. Bugün de fuar alanındaydık, ne yazık ki Zorlu PSM sinek avlıyordu. Yayınevlerindeki arkadaşlarımız, fuarın reklamının yeterince yapılmadığını ve okuyucunun alana yeterince çekilemediğini  söylüyor.
Türkiye’de bu işler neden bu kadar zor? 

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Söyleşi-Akasya Asıltürkmen: "İnsan, hayal kurarken neyin hayalini kurduğunu iki defa gözden geçirmeli"

Şu aralar imza günleri için koşturuyor. Üç masal kitabı yazdı ama onda proje de bol kitap da! Sanki 10 değil de onlarca parmağı var. Akasya Asıltürkmen’le sohbet ettik. Not düşüyorum: “Bu kadın yaşlanmaz!” Söyleşi: Nilüfer Türkoğlu Ajandakolik, uzun söyleşiler serisine kaldığı yerden devam ediyor. Bu defa karşımda hep kıvırcık saçlarıyla aklımızda yer eden, kimseye benzemeyen havasıyla Akasya Aslıtürkmen var. Akasya, hayatı çoğaltanlardan… Çoğaltıp da yaşayanlardan. Büyümüş ama büyümüş gibi yapmamış. Şimdi kızı Pera’yı büyütüyor, büyütürken kendi hayatını da sevdiği gibi yaşıyor. Türkiye için 2019’dan dileği ise malum: “Dolar düşsün” diyor. Önce tiyatro oyunundan mı yoksa yazdığın kitaplardan mı konuşalım diye […]