banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Tasarımcı Yazbukey ile kiraz gibi bir Flormar


Gelin şimdi bir de bunu keşfedin…
Paris ve Milano gibi dünyanın önde gelen moda haftalarının aranan yeteneklerinden, tasarımları Madonna ve Björk gibi ikonlar tarafından tercih edilen, dünyaca ünlü Türk tasarımcı Yazbukey, Flormar ile iş birliği yaparsa… Ortaya kiraz gibi bir iş çıkar! Markanın ikonik hale gelen likit mat ruj serisi Silk Matte, 20 yeni renkten oluşan bir kapsül koleksiyon ile karşımızda: “Cherry on Top.”

Flormar, dudakları kurutmadan ipeksi ve mat görünüm sunması ile bağımsız bir şirket tarafından yapılan araştırmada %99 beğeni alarak kendi alanında kahraman olan, Silk Matte serisi için dünyaca ünlü tasarımcı Yazbukey ile işbiliği yaptı.

Flomar’ın “Renk Renk 50 Yıl” mottosu ile 50. yılını kutladığı 2020 yılında çok sevilen Silk Matte mat likit rujların yepyeni renkleri; Yazbukey imzalı ambalaj tasarımı ve  kiraz kokusu ile sevenleri ile buluşacak.

KİRAZ, FEMİNEN OLMANIN EN TATLI HALİDİR 

Yazbukey koleksiyonun konseptini “Kiraz feminen olmanın en tatlı halidir” ilhamı ile yarattığını söylüyor. Kirazın bir pastanın üstündeki final dokunuş, renkli sürpriz lezzet patlaması olması gibi, ruj da bir kadının güzellik ritüelinin en renkli final dokunuşu temsil ediyor. “Silk Matte Cherry on Top Koleksiyonu” da kirazın dalda ilk kızarmaya başladığı halinden en olgun haline kadar aldığı farklı renkleri temsil eden 20 farklı tondan oluşuyor.

KİRAZ KOKULU ÖZEL YAZ KOLEKSİYONU 

Yaz mevsiminin enerjisine yakışacak 20 farklı renkte tasarlanan Flormar Silk Matte Liquid Lipstick X Yazbukey koleksiyonu ipeksi dokusu ile dudakları kurutmadan mat ve kalıcı bir görünüm sunuyor. Bu koleksiyona özel mis gibi kiraz kokusunun eşlik ettiği muhteşem tonların uzun süre kalıcı ve göz alıcı etkisiyle ile sezon boyunca makyajınızda dudaklarınızı konuşturacaksınız!

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register