AjandaKolik Reklam

 

 

SİNOZ ile yeni yıl kırmızısı


Kadınların beğenilen markası SİNOZ, yeni yıla kışkırtıcı kırmızıları ile hazır! Vücut peelinginden masaj jeline, gül esanslı oda kokusundan vücut spreyine kadar enerjisini yansıtan SİNOZ, kırmızı ürünleri ile yeni yılı kutluyor.

Yeni yılın ruhunu en iyi kırmızı yansıtıyor. Yerli kozmetik markası SİNOZ, kırmızı ürünleri ile bedeninize, evinize ve cildinize yenilik katıyor. Kırmızının enerjisi ile terapi etkisi yaratacak SİNOZ ile ister cildinize ister bedeninize özel ürününüzü seçmeye hazır olun!

SİNOZ Kırmızı ile yeni bir sen!

SİNOZ’un kırmızı ürünleri arasında arındırıcı kil maskesi, kırmızı jel, buram buram gül esanslı Flower Therapy oda kokusu, gül aromalı vücut spreyi, gül kokulu el kremi, duş jeli, vücut losyonu ve vücut peelingi yer alıyor. Elinizden yüzünüze, bedeninizden evinize kadar ruhunuza işleyecek kırmızı ürünleriyle SİNOZ, yeni yılın ruhunu kutluyor. Mest eden kokuları ve uygun fiyatları ile SİNOZ kırmızıları ile tanışın, yeni yılda hem kendinizi hem sevdiklerinizi şımartın!

Yeni yıl için birbirinden sürpriz indirim ve kampanyalarla dolu SİNOZ dünyasını ziyaret ederek kırmızı keşfe çıkma vakti!

Yenilenme, arınma ve yeniden yapılanma vakti 2021

Kadınların ‘lovemark’ı yerli kozmetik markası SİNOZ, yeni yıla dopdolu ürünlerle merhaba diyor. SİNOZ, 2020’nin sarsıcı etkilerinden kurtulup hem cilt hem ruhen herkesi değişime davet ediyor. Cilt – beden bakımından ev ürünlerine kadar değişime SİNOZ ile başlamanın tam zamanı!

Eskilerin en sevdiği “Tebdili mekânda ferahlık vardır” atasözünden yola çıkarak yeni yılda 2020’nin sarsıcı, kasvetli ve ruhani olarak da insanları etkileyen havasından kurtulmak için 2021 harika bir dönüşüm yılı olacağa benziyor. Herkes, yeni yıla girerken, hayat mottolarını, cildini ve ruhunu yenilemek istiyor. SİNOZ, 2020 yılında ürün gamına eklediği yeni ürünlerinden; sevdiklerine hediye almak isteyenlere setler, evinin enerjisini artırmak isteyenlere oda kokuları, cildindeki izleri geride bırakmak isteyenlere anti-aging ürünler ve beden terapi yapmak isteyenleri birbirinden değerli özlerle bezenmiş losyonlarla dolu dünyasına davet ediyor.

Eski sana elveda!

Yeni sene değişimin müjdecisi olurken, SİNOZ bu yıla dopdolu ürün gamıyla merhaba diyor. Kadınları ve erkekleri bakım ve terapi dolu dünyasına davet ediyor. SİNOZ ile yeni yılda ister lekelere, ister kırışıklıklara elveda deme vakti! Leke kreminden altın parçacıklı seruma, anti-aging kremlerden C vitaminli serumlara kadar cilt bakımın vazgeçilmez ürünleri SİNOZ’da. Yeni seneye arınmış bir cilt ile girmek isteyenlere arındırıcı kil maskesinden toniğe, peelingden yüz yıkama jeline kadar pek çok detoks etkili ürün sunuyor.

Ev yaşam alanlarında da değişime oda kokuları ile eşlik eden SİNOZ, yasemin, narenciye, zambak, bergamot veya gül kokuları ile evin kasvetli eski havasını yeniliyor. Green, Flower ve Mystic Therapy oda kokuları ile her zevke uygun değişime evet dedirtiyor.

Yeni yıl için birbirinden sürpriz indirim ve kampanyalarla dolu SİNOZ dünyasını ziyaret ederek eski sana elveda deme vakti!

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media