Sahnede “Çıplak Vatandaşlar” var!


Henüz izlemedik ancak sezonun iddialı yapımlarından biri olduğu kesin. Ve cumartesi akşamı ilk oyununu oynayan “Çıplak Vatandaşlar” seyirciden büyük alkış aldı. 

Bugüne kadar başrolünde oynadığı tv dizileri ve filmlerle büyük beğeni kazanan ödüllü oyuncu Cansel Elçin, başrolü son günlerde ses getiren Mucize Doktor dizisinde de yeralan usta oyuncu Reha Özcan ve Alican Altun ile paylaştığı çok konuşulacak yepyeni tiyatro oyunu ‘Çıplak Vatandaşlar’ ile önceki akşam seyirci karşısına çıktı.

Simon Beaufoy’un yazdığı, dilimize Şükran Yücel’in çevirdiği, ülkemizde de ‘Anadan Doğma’ ismiyle daha önce vizyona giren komedi filmi ‘Full Monty’nin tiyatroya uyarlaması olan Çıplak Vatandaşlar, Kozmonot Pub’ın sanata olan katkısıyla Uniq Hall Sahnesi’nde Laçin Ceylan yönetmenliğinde izleyici ile buluştu.


Uzun zaman sonra tiyatro sahnelerine dönen Suna Yıldızoğlu, Dilşad Çelebi, Erdal Uğurlu, Bedir Bedir gibi birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken oyunda, ekibin gösterinin sonunda yaptığı striptiz gösteri salonu full dolduran izleyicinin büyük beğenisini kazandı.

Özelleştirildiği için kapanan Sheffield çelik fabrikası çalışanları artık işsizdir. Yıllarını mesleklerine vermiş bu deneyimli işçiler, geçinemez hale gelirler. İçlerinden Gaz’ın aklına bir fikir gelir. Şehirdeki kadınların genç erkek striptizcilere gösterdiği büyük ilgi Gaz’ı ve diğer işsiz arkadaşlarını da yanına alarak striptiz dünyasına adım atmaya ve para kazanmaya iter.

Uniq Hall Sahnesi’nde gerçekleşecek bir sonraki randevunun tarihi ise 30 Ekim akşamı gerçekleşecek.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media