banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

AjandaKolik Reklam

SADAKATSİZ DİZİSİNİN SPONSORU OLAN ARİŞ PIRLANTA’DAN BAĞLILIK KOYLESİ

Ariş Pırlanta, sadakat sembollerinden oluşan kolyelerini ilişkisinde huzuru, mutluluğu ve bağlılığı isteyenlerin beğenisine sunuyor.

Mücevherde trendleri belirleyen Ariş Pırlanta sadakati temsil eden 2 farklı tasarımdan oluşan kolyelerini mücevherseverlerin beğenisine sundu. Nkotimsefo Mpua Sadakat Sembolü’nden tasarlanan kolye, batı Afrika kültüründe hizmet, sorumluluk, bağlılık ve adanmayı ifade ediyor. Gönülden bağlılığı ve ait olmayı temsil eden bu sembolün, onu üzerinde taşıyanların yolunu ve seçimlerini aydınlattığına inanılıyor.

Ariş Pırlanta’nın bir diğer sadakat temalı kolyesi ise Mpuannum modelinden oluşuyor. Batı Afrikalı rahibelerin geleneksel saç bağlama şekillerinden ilham alınarak tasarlanan bu model, ilahi bağlılığı sembolize ediyor. Mpuannum sembolü kişiye, işe ve inanca sadakatle bağlı olmanın huzurunu ve bundan doğan mutluluğu anlatıyor. Modern formu ile dikkat çeken sembol kolye tasarımları ile sadakatinizi boynunuzda taşıyarak tüm bağlılıklarınızı koruyacaksınız.

Ariş’in ışıltısı Sadakatsiz dizi takipçilerini de saracak

Kanal D’de yayınlanan ve milyonların heyecanla izlediği Sadakatsiz dizisinin sponsoru da olan Ariş Pırlanta, sadakati sembolize eden bu 2 özel tasarımla günün her saatinde şıklığınızı tamamlamanızı sağlıyor. İster davette ister günlük yaşamda kullanabileceğiniz formda tasarlanmış olan bu eşsiz kolyelerle tüm bakışların odağı siz olacaksınız.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media