Redd’den yedinci stüdyo albümü ‘Yersiz Göksüz Zamanlar’ geldi

ajandakolik


Doğan Duru
, Güneş Duru ve Berke Özgümüş’ten oluşan Redd’in yedinci stüdyo albümü ‘Yersiz Göksüz Zamanlar’ bugün Pasaj&Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

2005 yılından bu yana alternatif rock müziğin önemli gruplarından olan Redd, yedinci albümlerinin müjdesini verdi. Adını akıllı aygıtlardan başını kaldıramayan, fitrelenmiş hikayelerde ve paylaşımlarda hitap ettiği kalabalıklara karşın bireyin gerçekte içine düştüğü yalnızlıktan alan ‘Yersiz Göksüz Zamanlar’  albümünde tam on şarkı var. 


2016 yılında yayınladıkları, müzikal arayışlarını elektronik öğelerle katmanlandırdıkları “Mükemmel Boşluk” ile yeni bir sürece giren Redd, bu albüm ile medya organları ve müzik yazarlarınca yılın en iyi albümleri içinde üçüncü sırada yer bulmuştu. “Aşk Virüs, Bugün Herkes Ölsün İstedim, Kanıyorduk” gibi “Mükemmel Boşluk”un hit şarkılarının yeni ve canlı versiyonları ise albümün sürprizi.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Hep bir ağızdan söylemeye hazır olun: I’m gonna live forever!

Popüler kültür tarihinin efsaneleri arasında yer alan Fame Müzikali, 75. yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğunda hayallerinin peşinden koşan herkese ilham vermek için orijinal kadrosuyla Londra’nın dünyaca ünlü müzikal sahnesi West End’den İstanbul’a geliyor. Popüler kültür tarihinin efsaneleri arasında yer alan Fame Müzikali, 75. yılını kutlayan Yapı Kredi anasponsorluğunda hayallerinin […]