PORSELENİ SANATA DÖNÜŞTÜRENLER: MAJI ATELIER, DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ’NÜ KUTLUYOR

İki kız kardeş Rana Durak ve Eda Durak Yüksel’in 2021 yılında kurduğu Maji Atelier markası, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nü sahneden ilham alan porselen koleksiyonlarıyla kutluyor. Öyle ki sanat ve tasarımı incecik zevkleriyle buluşturan ikili, yüzde yüz el yapımı koleksiyonda unutulmaz bir sofra deneyimine davet ediyor. 

Heykelsi formlar, şık parçalar, stil sahibi bir ruh ve geniş bir hayal gücü… Maji Atelier,  27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nü; tragedyalardan ve tiyatro denince akla gelen ilk yazar Shakespeare’den aldığı ilhamla kutluyor. Efsaneleri stilize bir ruhla yorumlayan Maji Atelier, adeta bir tiyatro oyunundan çıkan karakterleri tasarımlarıyla canlandırıyor.

Maji Atelier, Infinity koleksiyonu.

Kişiye özel fincanlar, kaseler ve masa örtüleri yaratmaya devam eden marka, sanat ve tasarımı buluşturduğu bu özel koleksiyonunda Shakespeare repliklerini figüratif heykelsi fincanlarına yansıtıyor.

Yüzde yüz el yapımı tasarımlar sunan Maji Atelier, 24 ayar altınla dekorlanan “Infinity” porselen kaseyle; sonsuzluğa uzanan erkek ve kadın figürlerini sofralara taşıyor. Fincan ve yastıktan oluşan “Uyuyan Güzel” ise ilhamını masallardan alan eşsiz tasarımıyla büyüleyici bir estetik sunuyor. Yunan mitolojisinin büyücü tanrıçası Kirke’nin büyülü gizemine ise altın sır ile süslenen “Kirke fincan”da rastlamak mümkün.

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR 
Her bir ürünü birbirinden farklı olan, yüzde yüz el yapımı ürünler tasarlayan Maji Atelier’in tüm tasarımları kişiye özel. Marka, tüm tasarımlarında kaliteli, sofra sunumuna uygun hammaddeler kullanıyor. Yiyecek, içecek kullanımına uygun sırlama teknikleri ve ithal porselen çamurlarıyla, her aşaması titizlikle tasarlanmış bir üretim sürecini yürüten Maji Atelier, özenle tasarladığı ürünlerini farklı sofralar kurmak isteyenlerle buluşturuyor.

Daha fazlasını görmek isterseniz eğer: https://www.majiatelier.com/

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media