Pink Martini’li günler kapıda…


Çok seviyoruz, müzikleriyle hayata bağlanmamak içten bile değil! Pink Martini Türkiye’ye geliyor. Yerinizi hazır edin ve muhteşem bir gece için sıkı durun. Az kaldı… 

‘Sympathique, Hang on Little Tomato, Hey Eugene!, Splendor in the Grass, Joy to the World, 1969, A Retrospective, Get Happy, Dream A Little Dream ve Je Dis Oui albümleriyle Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan, her albümü ile altın ve platin plak kazanan Pink Martini, dünya turnesi kapsamında Pasion Turca organizasyonu ile 14-21 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’deki hayranları ile buluşacak.

En son yayınladıkları stüdyo albümleri ‘Je Dis Oui’ de birbirinden güzel ve unutulmaz eserlerle yepyeni şarkıları yorumlayan grup, Türk sevenlerine de büyük bir sürpriz yaparak ‘Aşkım Bahardı’ şarkısına yer vermişti.

Kendilerini “Dünyanın değişik köşelerinden melodileri ve ritimleri bir araya getirerek modern bir formda sunan müzik arkeologları” olarak tarif eden topluluğun şarkıları, The West Wing’den Desperate Houseviwes’a kadar birçok dizi ve filmde de yer buldu.

Samurayların aşk şarkılarından 1930’ların Küba müziğine, Fransız şansonlarından Brezilya sokak şarkılarına kadar dinlemesi en keyifli şarkıları seslendiren topluluk, China Forbes’un sıcak vokali, zengin repertuvarları ve sürprizleri ile hayranlarıyla buluşacak.

14 Mayıs BURSA – Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu – 21.15

16 Mayıs İSTANBUL – Volkswagen Arena – 21.00

17 Mayıs İZMİR – İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu – 21.15

18 Mayıs ADANA – Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu – 21.00

20 Mayıs ANKARA – Congresium Ankara – 21.00

21 Mayıs KONYA – Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum – 21.30

You don't have permission to register
Follow us on Social Media