AjandaKolik Reklam

 

 

Pedro Almodóvar ve Tılda Swınton çekimlere başladı

Ödüllü İspanyol yapımcı Agustín Almodóvar, geçtiğimiz salı günü Twitter’dan kardeşi Pedro Almodóvar’ın, Jean Cocteau’nun “The Human Voice” oyunundan uyarladığı filminin set fotoğraflarından birini paylaştı.

İspanya’nın başkenti Madrid’de “The Human Voice” filminin çekimleri sırasında çekilen fotoğrafta siyah maskesiyle Pedro Almodóvar ve koruyucu el maskesiyle Oscar ödüllü aktris Tilda Swinton yer alıyor.
Yapımcı Agustín Almodóvar’ın Twitter’daki hesabından paylaştığı fotoğrafta İspanyolca şu yorum bulunuyor: “Pedro Almodóvar, Tilda Swinton, El Deseo (Almodóvar kardeşlerin prodüksiyon şirketleri), #LaVozHumana . İlk çekim günü.

Her ne kadar daha önce filmin çekmlerine Şubat ayında başlanacağını açıklamış olmasa da Madrid’de de yaşanan karantina nedeniyle Almodóvar da çekimleri iptal etmek zorunda kalmıştı.

Daha önce pek çok defa bu ihtimal ortaya çıkmış olsa da şu ana kadar hiç İngilizce  film çekmeyen Almodóvar, ilk defa bir İngilizce filme imza atmış olacak. Kısa metraj “The Human Voice”, Jean Cocteau’nun tek perdelik oyununundan uyarlanıyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media