Oscar ödülleri hangi kanaldan izlenir?

Tüm dünyada merakla beklenen ve büyük ilgiyle takip edilen 92. Akademi Ödül Töreni’nin Türkiye’deki adresi Digiturk, bu yıl ilk kez, Oscar adaylarının Dolby Theatre’daki kırmızı halı geçişinde bizzat yer alacak. Barbaros Tapan ile Lara Bayer’in kırmızı halıdan aktaracakları görüntüler ve anlık değerlendirmeler ödül heyecanını zirveye taşıyacak.

Ve yine geldi Şubat ayı, yine geldi Oscar’ın adayları veee kazananları… Bu yıl 92’ncisi gerçekleşecek olacak Akademi Ödülleri’nde heyecan dorukta! Kırmızı halı canlı röportajlarının yanı sıra İstanbul’daki stüdyoda Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde Mehmet Açar, Melis Behlil ve Ceylan Atınç’ın yorumlarıyla renk katacağı bu özel gece, tüm detaylarıyla Digiturk ekranlarında…

Akademi Ödülleri heyecanını yedi yıldır ekranlara taşıyan Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, 9 Şubat’ı 10 Şubat’a bağlayan gece düzenlenecek bu yılki törende, Barbaros Tapan ve Lara Bayer’in Los Angeles Dolby Theatre’dan yapacağı özel kırmızı halı yayınları ile bir ilke imza atıyor. Dünyaca ünlü isimlerin boy göstereceği bu sinema şöleni, sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

Digiturk’ün gece yarısından sabahın ilk saatlerine kadar sürecek Oscar maratonuna, İstanbul stüdyolarından Yekta Kopan’ın keyifli sunumu ile Ceylan Atınç, Mehmet Açar ve Melis Behlil’in yönetmenlik, oyunculuk, moda ve stil gibi konulardaki yorumları renk katacak.

Oscar’ın kanalı beIN MOVIES OSCARS

Digiturk, 92. Akademi Ödül Töreni’nin tüm heyecanını, 1 no’lu beIN MOVIES OSCARS kanalıyla ekranlara taşıyacak. Tören yayını saat 00:00 itibariyla başlayacak ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek. Los Angeles Dolby Theatre’dan canlı röportajlar ile fark yaratacak bu özel yayın, tüm Digiturk üyelerine açık olacak. Ayrıca beIN CONNECT üyeleri de ödül törenini diledikleri zaman diledikleri yerde izleyebilecek.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media