banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

OKUYAY PLATFORMU’NA YILIN İŞ BİRLİĞİ ÖDÜLÜ

Türkiye Yayıncılar Birliği öncülüğünde hayata geçirilen ve ülkemizde okuma kültürüne yönelik bugüne kadar yapılan en kapsamlı projelerden biri olan OKUYAY Platformu (Okuma Kültürünü Yaygınlaştırma Platformu), T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Kütüphanecilik ve Yayıncılık Ödülleri kapsamında “Yılın İş Birliği Ödülü”ne layık görüldü.

57. Kütüphane Haftası kapsamındaT.C. Kültür ve Turizm Bakanlığıtarafından düzenlenen ödül törenine katılan Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Kenan Kocatürk, ödülü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’dan aldı.

En büyük ödülün ülkemizde okuma kültürünün geliştiğini görmek olduğunu vurgulayan OKUYAY Platformu“Yılın İş Birliği Ödülü” için T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na, platformun kurulmasında katkı sağlayan tüm kurumlara, kuruluşlara, kişilere, hibe merciine, projeye destek olan tüm paydaşlara, sivil toplum örgütlerine ve inisiyatiflerine ve ilk günden bu yana faaliyetlerin gerçeklemesi için canla başla çalışan proje ekibine teşekkürlerini iletti.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media