Müzikli oyun “İzmir’in Kızları” 24 Ocak’ta “Ve perde!” diyor

“İzmir’in kızları bir elinde de cımbızları
Dişidir, anadır, efedir gidinin tatlı huysuzları
Çıktılar mıydı ipek çoraplarla kordon boyuna
Savaşta da, aşkta da esaslıdır kadın duruşları”

Uzun zamandır yolunu gözlediğimiz projelerden biri varsa o da “İzmir’in Kızları” müzikli oyunu, hiç kuşkusuz. Sezen Aksu şarkılarını ilk defa bir müzikalde dinlemek nasıl merak uyandırıcı olmasın! İşte size güzel bir haberimiz var. Çok yakında “İzmir’in Kızları” nihayet “Ve perde!” diyor.

Dev bir kadroya hazır olun. Geliyorlar. Üstelik başrolünde Gökçe Bahadır var! Özledik mi, “Evet”lerinizi duyar gibiyiz. Serdar Saatman‘ın yazdığı, Gaye Cankaya’nın yönetmenliğini yaptığı “İzmir’in Kızları”, Most Production imzasıyla 24 Ocak’ta Maslak Uniq Hall’de prömiyerini yapmaya hazırlanıyor. Müzik direktörlüğünü Murat Cem Orhan’ın, koreografisini Selçuk Borak’ın, kostüm tasarımcılığını Nalân Alaylı‘nın ve dekorlarını Hakan Dündar‘ın yaptığı müzikli oyun, Sezen Aksu külliyatının en unutulmaz şarkılarını yeniden sahneyedavet ediyor.

 

Kadroda yer alan diğer güçlü isimlere gelince… Olgun Toker, Burak Sevinç, Derya Alabora, Parla Şenol, Nihan Büyükağaç, Seda Akman, Dilek Demir, Nihan Büyükağaç, Yağmur Anaz, “İzmir’in Kızları”nı hayata geçiren isimler.

Dansın, müziğin, tiyatronun ve efsane şarkıların gücüyle 24 Ocak gecesi başka bir gece olacak gibi. Heyecanla bekliyoruz!

You don't have permission to register
Follow us on Social Media