Metallica’dan karantinada yeni şarkı: “Blackened 2020”

ajandakolik


Dünyaca ünlü isimlerden karantina sürprizleri devam ediyor. Metallica, karantinada besteledikleri yeni şarkıları “Blackened 2020″yi sosyal medya üzerinden yayınlarak hayranlarını mest etti. 

Hiç kuşkusuz dünyanın enünlü trash metal grubu Metallica, hayranlarına bir karantina sürprizi yapmakta daha gecikmedi. Geçtiğimiz günlerde konser arşivini YouTube’a yükleyen grup, 1 Mayıs’ta besteledikleri yeni şarkıları “Blackened 2020″yi ücretsiz olarak sosyal medyada yayınladı. Şarkı şimdiye kadar bir milyon 178 bin 950 defa görüntülendi.

Metallica şarkıyı paylaşırken de şu yorumda bulundu: “Son günlerde yaptığımız küçük bir şey. Umarım hepiniz güvende ve sağlamsınız. İyi hafta sonları.”

O “küçük şey” işte burada…

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Livaneli'nin "Konstantiniyye Oteli" yeni baskısıyla İnkılâp Kitabevi’nde

Edebiyat dünyasının usta kalemi Zülfü Livaneli’nin, geçtiğimiz aylarda yılın transferini gerçekleştirerek eski ve yeni tüm kitaplarını emanet ettiği İnkılâp Kitabevi ilk olarak, yazarın çok sevilen romanı Konstantiniyye Oteli’nin yeni baskısını yayımlıyor. Fonuna İstanbul’un köklü tarihini alan Konstantiniyye Oteli, yeni kapak tasarımı ve gözden geçirilmiş yeni baskısıyla yeniden edebiyatseverlere merhaba diyor! […]