MEHMET GÜRELİ’NİN UÇURTMASI’NI SENEM DEMİRCİOĞLU VE İKLİM TAMKAN YORUMLADI

Mehmet Güreli ile Buluşmalar’da bu defa Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan var.


Usta müzisyen, ressam ve yazar Mehmet Güreli’nin o çok sevdiğimiz “Uçurtma” şarkısı Ceylan Ertem ve Can Oflaz yorumlarından sonra şimdi de Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan yorumuyla yine hayallerimizi alıp bizi uzaklara sürüklüyor. Bu bir uçurtmanın kaçışı, belki de değil… 

Müzik, sinema, resim ve edebiyatın duayen ismi Mehmet Güreli ile Sony Music Türkiye ve Elma Yapım iş birliğiyle gerçekleşen ve toplam on iki parçadan oluşacak Mehmet Güreli ile Buluşmaların beşinci teklisi;  “Uçurtma” Senem  Demircioğlu & İklim Tamkan yorumuyla dinleyiciyle buluştu.


Fazıl Say’ın prodüktörlüğü ve yapımcılığında kaydettikleri “İlk Atlas” albümüyle dikkatleri üzerine çeken sanatçılar Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan “Mehmet Güreli ile Buluşmalar” projesi kapsamında Uçurtma şarkısının yepyeni bir yorumuyla karşınızda. İkili kendine has renkleriyle, senelerdir dinlemeye alıştığımız Mehmet Güreli yorumuna büyülü bir atmosfer kazandırdı.

Mehmet Güreli ve Senem Demircioğlu

Bestesi Mehmet Güreli, sözleri ise Görkem Yeltan’a ait olan “Uçurtma” şarkısı, Mehmet Güreli YouTube kanalından yayınlanan özel klibiyle birlikte şimdi tüm dijital platformlarda yayında.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media