MANU CHAO, 29 AĞUSTOS’TA KALAMIŞ YAZ FESTİVALİ’NDE


Dünyaca ünlü sanatçı Manu Chao, 29 Ağustos’ta Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği Kalamış Yaz Festivali’nde sahne alacak.

Kadıköy Belediyesi, her yıl yaz aylarına damgasını vuran Kalamış Yaz Festivali’nde bu yıl dünyaca ünlü bir sanatçıyı ağırlayacak. Dünya müziğinin kült ismi Manu Chao, 10 yıllık bir aradan sonra Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği Kalamış Yaz Festivali için İstanbul’a geliyor. Fransız İspanyol müzisyen Chao’nun Kalamış’ta gerçekleştireceği konserin biletleri 1 Ağustos’ta satışa çıktı.

29 Ağustos Salı günü saat 21.00’de Kalamış Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilecek konserin biletleri online platformlarda satışa çıktı. İstanbul’daki hayranlarıyla buluşmak için gün sayan Manu Chao, 29 Ağustos’ta Kalamış’ta müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Festival, 10 Eylül’e kadar sürecek Kadıköy Belediyesi’nin 7 Temmuz’da Kalamış Atatürk Parkı’nda başlattığı Kalamış Yaz Festivali ikinci ayına girdi. Kalamış’ta festival coşkusu, birbirinden değerli sanatçıların sahne alacağı konserler ve sinema tarihine damgasını vuran çok özel filmlerle Ağustos ayında da tüm hızıyla sürecek.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media