LARA Dİ LARA’DAN “AYRI YA DA FARKLI” TEKLİSİ GELDİ!

 


Lara Di Lara ufak bir aranın ardından kardeşi için yazdığı “Ayrı Ya Da Farklı”yı dinleyicisiyle buluşturdu. Tüm dijital platformlarda yerini alan şarkı için sanatçı, insan olmanın özüne odaklanıyor ve aslında farklılıklarımızın bizi birbirimizden ayrı kılmadığına, hepimizin aynı yaşam çizgisinde ‘bir’ olduğuna dikkat çekiyor.

Ayrı Ya Da Farklı ile tüm insanların aynı temelden geldiğini hatırlatan Lara Di Lara, hepimizin kanının aynı şekilde aktığına, kalbinin aynı şekilde attığına, doğduğuna ve bir noktada bu hayatın bittiğine dikkatimizi çekmeye çalışıyor. Aslında düşündüğümüz kadar farklı olmadığımızı hatırlatan Lara Di Lara; ayrılıklarımıza odaklanmak yerine hepimizin aynı yolda olduğuna odaklanırsak birbirimizin elinden tutabileceğimizi söylüyor.

Sözü ve müziği Lara Di Lara’ya ait şarkının prodüksiyonunu Levni üstlendi. Şarkıda kullanılan her unsur, anlattığı hikayenin naifliği, insanlığı ve anlattığı her unsuru kulaklarımıza olduğu gibi taşımak için tasarlanmış. Lara Di Lara vokallerinin bezendiği şarkının farklı katmanlarında sanatçının synth gibi manipüle edilmiş sesini duyuyoruz.

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media