banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

LANA DEL REY, JUSTIN BIEBER VE NICK JONAS ALBÜMLERİ ÇIKTI!


Universal Music Türkiye müjdeyi verdi ve yılın beklenen albümlerinden üçü nihayet hoş geldi! Dünyaca ünlü şarkıcılar Lana Del Rey, Justin Bieber ve Nick Jonas’ın albümleri geçtiğimiz hafta yayımlandı.


11 ŞARKILIK BİR LANA DEL REY ALBÜMÜ 
Lana Del Rey, 2019 Grammy adayı albümü “Norman Fucking Rockwell” in başarısının ardından 19 Mart’ta merakla beklenen yedinci stüdyo albümü olan “Chemtrails Over The Country Club” ı yayımladı. 11 şarkıdan oluşan albümün şarkılarını Jack Antonoff ile yazan Lana Del Rey albümünde Joni Mitchell’in klasiği “For Free” yi Zella Day ve Weyes Blood ile birlikte yorumluyor.


JUSTIN BIEBER’DAN ALTINCI STÜDYO ALBÜMÜ “JUSTICE” 
Grammy ödüllü megastar Justin Bieber, altıncı stüdyo albümü olan “Justice”i 19 Mart’ta RBMG / Def JamRecordings etiketiyle yayımladı. “Justice”in içerisinde yer alan 3 hit single; Chance The Rapper ile ortak çalışmaları “Holy”, Benny Blanco ile birlikte kaydettikleri “Lonely” ve “Anyone” dünya çapında 2 milyardan fazla dinlendi. Şu an üç şarkı da “Billboard Hot 100” listesinin ilk 40’ında yer alıyor.


NICK JONAS “SPACEMAN” DİYOR 
Grammy ve Altın Küre’ye aday gösterilen sanatçı ve aktör Nick Jonas üçüncü solo albümü “Spaceman”i 12 Mart’ta Island Records etiketiyle yayımladı. Albümde özel olarak Greg Kurstin ve MoZella ile birlikte çalışan Nick Jonas dinleyicilere “Spaceman”i “mesafe” den “hoşgörü” ye, “coşku” dan “bağlılık”a dört ayrı temaya ayırarak sunuyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media