AjandaKolik Reklam

 

 

LA CASA DE PAPEL’İN “BERLIN”İ PEDRO ALONSO’NUN İSTANBUL’DAKİ İMZA GÜNLERİ NE ZAMAN?

 “La Casa de Papel” dizisinde canlandırdığı Berlin karakteriyle dünya çapında tanınan Pedro Alonso O’choro kaleme aldığı Filipo’nun Kitabı adlı ilk kitabıyla, sevenlerinin karşısında bu defa yazar kimliğiyle çıkıyor. Türkiye’de Epsilon Yayınevi tarafından basılan kitabının tanıtımı için İstanbul’a gelen oyuncu, 15 Ekim Cuma günü CVK Park Bosphorus Hotel’de düzenlenen basın toplantısında medya mensuplarıyla bir araya geldi.  

Günlerdir beklenen nihayet gerçekleşti ve La Casa de Papel dizisinin hiç şüphesiz en sevilen karakterlerinden Berlin’i canlandıran Pedro Alonso O’choro, Türkiye’ye geldi. Epsilon tarafından yayımlanan Filipo’nun Kitabı’yla oyunculuğunun yanı sıra yazarlıkta da iddiasını ortaya koyan O’choro, ilk olarak, 14 Ekim Perşembe akşamı Şebnem Soral Tamer’in moderatörlüğünde gerçekleşen çevrimiçi bir atölye çalışması için Köprü Atölye Kitap Kulübü’ne konuk oldu.


Pedro Alonso O’choro, 15 Ekim Cuma sabahı CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşen toplantıda ise Türkiye’deki basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kitabının yanı sıra yazarlık ve oyunculuk kariyeri hakkında da soruları yanıtlayan Pedro Alonso, ardından birebir röportajlar gerçekleştirdi.

Pedro Alonso O’choro “Filipo’nun Kitabı” Basın Toplantısını buradan izleyebilirsiniz. 

İMZA GÜNLERİ 

Pedro Alonso O’choro, 16 Ekim 2021 Cumartesi günü İstinyePark D&R mağazasında, 17 Ekim 2021 Pazar günü ise Akasya Acıbadem D&R mağazasında 12.00-14.00 saatleri arasında, D&R Kitap Fuarı’na özel düzenlenen imza günü etkinliklerinde okurlarıyla buluşacak.

Fatmagül Ezici’nin İspanyolca aslından dilimize çevirdiği Filipo’nun Kitabı, çarpıcı hikâyesinin yanı sıra Pedro Alonso ve Tatiana Djordjevic’in ortak çalışmasıyla ortaya çıkan illüstrasyonlarla da dikkat çekiyor. Kitapta hipnoz yoluyla yapılan bir regresyon* seansıyla başka bir yaşama ve başka bir bedene yaptığı yolculuğu anlatılıyor. Pedro Alonso, geçmişine yaptığı bu spiritüel yolculukta, imparatorluk günlerinde doğuda göreve giden Romalı asker Filipo olarak reenkarne olur… Filipo’nun Kitabı, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde.

*Regresyon, psikolojik açıdan gerileme ya da geri çekilme yani daha önceki az gelişmiş bir aşamaya dönme anlamında kullanılır. 

“LA CASA DE PAPEL”İN BERLİN’İ PEDRO ALONSO YAZDI: “FİLİPO’NUN KİTABI”

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media