banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

KORAY CANDEMİR’DEN YENİ SINGLE: KİMİLERİ


“Şairin Elinde, Renklerin İçinde, Nefesini Tut, Yıldızların Altında” gibi her biri hit olmuş şarkıların etkileyici yorumcusu Koray Candemir, uzun süren sessizliğini 2020 yılında çıkan “İhtimaller” ile bozmuştu. “İhtimaller” ile başlayan bu geri dönüş yerini bu sefer daha ritmik bir şarkı olan “Kimileri”ne bırakıyor.

“Kimileri”nin kapak görseli Ethem Onur Bilgiç’e ait, animasyon klip Londra merkezli Emilemilija Studio’da üretildi, videonun son dokunuşları ise Cansu Bolkan imzası taşıyor.

Söz ve müziği Koray Candemir’e ait olan ‘Kimileri’ne Kargo’dan tanıdığımız Serkan Çeliköz synthleri ve aranjörlüğü ile eşlik etti. Kayıtlarını Cem Şahin’in yaptığı şarkının mix’ini ülkenin en değerli prodüktörlerinden Tarkan Gözübüyük üstlendi. Mastering’i Güven Ersoysal tarafından yapılan ‘Kimileri’nin kayıtlarında davulları Kurban’dan tanıdığımız Burak Gürpınar çalarken, bas gitarda Cemre Kabaş, gitarlarda Cem Şahin’i görüyoruz.

25 yıllık kariyerinde ikisi solo olmak üzere toplam dokuz stüdyo albümüne imza atan Koray Candemir; The state51 conspiracy ve GRGDN ortak yapımı olan yeni albümünü 2021 sonbaharında dinleyiciyle buluşturmayı hedefliyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media