Keşfet: ‘Smash Boxıng’le hem eğlence hem spor

ajandakolik


Merak ediyoruz; bu ‘Smash Boxing’ de neyin nesi?  Özel tasarlanmış stüdyo ortamında müziğin yüksek enerjisiyle boksun ve kuvvet antrenmanının en iyi sonuç veren yönlerini eğlence odaklı bir deneyime dönüştürdüğünü söylediklerinde “Tamam” dedik, “Tam bizlik!” 

Hadi biraz keşfe çıkalım… Ajandakolik çok yakında sizin için deneyimleyecek. Hazırsanız ön bilgiyle işe girişelim…

Smash boxing, boks temalı grup fitness antrenmanı konseptini Türkiye’de ilk kez tanıtıyor. Dünyaca ünlü modellerin günlük egzersiz rutini haline gelen bu keyifli deneyim, Smash Boxing’in Maslak’ta yer alan stüdyosunda formda kalmak ve keyifli vakit geçirmek isteyenleri bekliyor.

45 dakika süren derslerin ilk bölümünde yarısı özel su dolu boks torbalarında; ikinci bölümünde ise, step tahtalarında uygulanan egzersizlerle tüm vücudunuzu çalıştırmanız mümkün.

Boks deneyimi gerektirmeden her fitness seviyesi için uygun olacak şekilde, alanında uzman eğitmenler eşliğinde boks, kardiyo ve kuvvet antrenmanlarının karışımından oluşan program, Smash Boxing’in özel olarak hazırlanmış stüdyosunda benzersiz bir ambiyansta deneyimleniyor.

Stüdyonun üst katında ise, sağlıklı içeceklerin ve atıştırmalıkların hazırlandığı Smash Bar var.  Ders takvimini takip etmek ve rezervasyonunuzu yaptırmak içinse böyle bir adresleri mevcut:  www.smash-boxing.com

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Oscar öncesi prova 'Altın Küre Ödülleri' bu akşam

Tatatatammmm… Ödül törenlerinde heyecan fırtınası başladı. 76. Altın Küre Ödülleri 6 Ocak Pazar’ı 7 Ocak Pazartesi’ye bağlayan Pazar gecesi yani bugün sahiplerini buluyor. Kırmızı halı heyecanıyla başlayacak ve ödül töreni ile devam […]