banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Sevgililer Günü’nde yapılacak en iyi şey: Danny Brıllant konserine gitmek


Sahneye ne kadar yakıştığını zaten iyi biliyoruz, hele bir de 14 Şubat Sevgililer Günü’nde İstanbul’da Zorlu PSM’de sahneye çıkacağını duyunca gözlerimizin bayram edeceğine şimdi adımız kadar eminiz!

İster sevgiliniz olsun ister olmasın, 14 Şubat’ta yapılacak en iyi şey kendinize ve sevdiklerinize bir Danny Brillant konseri ısmarlamak! Ki eğer ‘Sevgililer Günü’ için özel bir şeyler arıyorsanız da o gün için önereceğimiz en iyi konserin bu olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Bundan birkaç ay önce  Tunus Yahudisi asıllı Fransız şarkıcı Brillant’ı Çanakkale’de canlı kanlı izlediğimizden onun enerjisi ve çapkın şarkılarıyla aşk dolu bir geçireceğinizin garantisini verebiliriz. 

Brillant, Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve Piu Entertainment Organizasyonu ve ‘Sevgililer Günü’ özel konseri ile 14 Şubat 2019’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde müzikseverlere buluşmaya hazırlanıyor.

Fransız şansonları denince, günümüzde akıllara gelen isimlerin başında gelen Brillant, müzik hayatına 1985’te sahnelenen bir kabareyle başladı. İlk albümü ‘C’est Ça Qui Est Bon’u 1991’de yayınlayan sanatçı, caz ritimleriyle donanmış ‘Suzette’ şarkısıyla dünya çapında üne kavuştu ve Fransız müziğine salsa ve caz ritimleriyle yeni bir yorum kattı.

Brillant, Akdeniz ritimlerinden Fransız melodilerine ve Porto Riko ezgilerine uzanan geniş müzik repertuvarı ve muhteşem sahne performansı ile Sevgililer Günü’nde unutulmaz bir gece yaşatmaya geliyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media