banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

KAHRAMANMARAŞ 7. ULUSLARARASI KİTAP VE KÜLTÜR FUARI’NA GERİ SAYIM…

 


“Edebiyat ve şiirin başkenti” Kahramanmaraş, bu yıl yedincisi düzenlenecek Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı’na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı 22 Ekim’de başlıyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenecek “Kitap ve Kültür Fuarı” 22 – 31 Ekim tarihlerinde Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (KAFUM) kitapseverleri ağırlayacak. Düzenlenecek fuara 250’den fazla yayınevi katılırken onlarca yazar da okuyucularıyla buluşacak. Birbirinden ünlü yazar ve şairlerin de okuyucularıyla buluşacağı etkinlik takvimi süresince panel, söyleşi ve imza günleri de düzenlenecek

SEVİLEN YAZARLAR FUARDA

Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı’na Sevil Atasoy, Ahmet Mümtaz Taylan, Kemal Sayar, Tarık Tufan, Pelin Çift, Tufan Gündüz, Erhan Afyoncu, Emrah Sefa Gürkan, Bülent Parlak, Ahmet Murat, İsmail Kılıçarslan, Hatice Kübra Tongar, Bahadır Yenişehirlioğlu, İhsan Süreyya Sırma, Sıtkı Aslanhan, Alişan Kapaklıkaya, Hayati İnanç, Nurullah Genç, Melih Tuğtağ, Kahraman Tazeoğlu, Şeyda Betül Kılıç, Yavuz Dizdar, Murat Tavlı ve Yusuf Kaplan katılacak.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media