ISTANBUL FRINGE FESTIVAL BAŞLIYOR!


Türkiye’den ve dünyadan tiyatro, dans ve performans disiplinlerinde üretilen alternatif işleri katılımcılarla buluşturan Istanbul Fringe Festival 4. edisyonu ile 17-24 Eylül tarihleri arasında bir kez daha kente yayılıyor.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür AŞ’nin şehir sponsorluğu ve Paribu’nun resmi sponsorluğunda gerçekleşecek olan festival, Türkiye’nin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Belçika, Brezilya, Fransa, Hollanda, Singapur, Slovakya ve Yunanistan’dan ekipleri ağırlayacak.

Fiziksel olarak gerçekleşecek festivalin programında atölyeler, konuşmalar ve partiler yer alacak. Uluslararası Fringe Topluluğu’nun bir parçası olan festivalin bu yılki mekân sponsorları Arter, Akbank Sanat, Babylon Bomonti, Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi, BeReZe Gösteri Evi, DasDas, ENKA Sanat, Fugamundi, HannSahne, Kadıköy Belediyesi Alan Kadıköy, Kadıköy Emek Sahnesi, Kültüral, Müze Gazhane, Sakıp Sabancı Müzesi, Tuhafier, İBB Yüzer Platform ve Yerebatan Sarnıcı olacak.

Bu yıl yine dolu dolu bir programla Türkiye’den ve dünyadan sanatçıları katılımcılarla buluşturacak Istanbul Fringe Festival 2022’nin biletlerine 4 Ağustos’tan itibaren tiyatrolar.com.tr‘den ulaşılabiliyor.

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media