İKSV’NİN 50. YIL ÇANTALARI, FESTİVALLERİN BRANDALARINDAN


Ba-yıl-dık biz bu fikre! 50. yılı şerefine geçmiş yıllarda etkinliklerde kullanılan tanıtım malzemelerinden ileri dönüştürülerek üretilmiş çantaları sanatseverlerle buluşturan İKSV’nin yeni yaşı bir kez daha kutlu, mutlu olsun…

Tam bir nostalji değil de ne! Hele bir de 50. yıl kutlaması olunca değmeyin güzelliğine, anlamına, önemine…
Bir zamanlar İstanbul Müzik Festivali, İstanbul Caz Festivali, İstanbul Film Festivali, İstanbul Tiyatro Festivali, İstanbul Bienali, Venedik Bienali Türkiye Pavyonu ve İstanbul Tasarım Bienali’nin tanıtım malzemeleri olan brandalar, Reflect Studio’nun işbirliği ve Hüner Aldemir’in tasarımlarıyla çanta olarak ileri dönüştürüldü.

 

Sınırlı sayıda üretilen İKSV 50. yıl çantalarının her biri farklı bir desene sahip. İki farklı boyda satışa sunulan çantaların büyük boyu (37×37 cm) içinde dizüstü bilgisayar, tablet ya da defter taşımaya; küçük boyu (30×15 cm) ise makyaj çantası, kalemlik veya el çantası olarak kullanmaya uygun.

Çantaların dış malzemesi dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz vinil malzemelerden, iç astarı ise %100 pamuklu kumaştan hazırlandı. İKSV 50. yıl çantalarının büyük boyu 300 TL, küçük boyu ise 220 TL’den satışa sunuluyor. Üyelikleriyle İKSV’nin yıl boyunca gerçekleştirdiği tüm etkinlikleri destekleyen Lale Kart üyeleri çantaları %25’e varan indirimlerle satın alabiliyor. Siyah ve Beyaz Lale Kart üyeleri %25; Kırmızı Lale Kart üyeleri ise %15 indirimden faydalanabiliyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media