Hakan Bıçakcı’dan resimli novella: İki Rüya Dokuz Gerçek

ajandakolik

Yok yok, İletişim Yayınları’ndan ayrılmadı, Karakarga Yayınları’na konuk yazar olarak geldi. Günümüz edebiyatının değerli isimlerinden Hakan Bıçakcı‘nın yeni kitabı ‘İki Rüya Dokuz Gerçek’, bu defa Karakarga Yayınları’ndan çıktı. 

Hakan Bıçakcı’dan ürpertici, naif, neşeli, hüzünlü ve beynimizi yerinden çıkarıp tekrar takan bir resimli novella. Atmosfer yaratmadaki gücü ve kurgulama yeteneğiyle çağdaş yazarlarımız arasında özgün bir yere sahip olan Hakan Bıçakcı’nın İki Rüya Dokuz Gerçek adlı yeni kitabı Karakarga Yayınları’ndan çıktı. Rüyaların, gerçeklerin, hayallerin, kâbusların, korkuların, umutların iç içe geçtiği bu sürükleyici romana M.K. Perker’in birbirinden özel çizgileri eşlik ediyor.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Sokak Festivali'nde cüzdan olmadan rahatça dolaştık çünkü...

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Sokak Festivali’nde ne sıra bekledik ne jeton derdi çektik. İmdadımıza EventPayPro uygulaması yetişti. Cüzdan yok, kafa rahat! Biz bu işi pek sevdik! Katılımcılara cüzdansız festival deneyimi sunan EventPayPro, 27-28 Nisan tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleştirilen Sokak Festivali’nde büyük ilgi gördü. Festival tutkunlarına kesintisiz eğlence imkanı sunan […]