banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

GRANOLALARDA FARKLI BİR DENEYİM

Çikolatanın yanı sıra atıştırmalık lezzetleri ile de hayatı keyiflendiren Patiswiss Handmade Chocolates; Badem & Hindistan cevizli, çilek & çikolatalı ve yaban mersinli granolaları ile farklı bir deneyim imkânı sunuyor.  

Çikolata yapmak sanattır” inanışı ile yola çıkan Patiswiss Handmade Chocolates, granola ürünü ile de keyifli bahar kahvaltılarının vazgeçilmezi oluyor. Özellikle yaza fit bir başlangıç yapmak isteyenlerin kahvaltılarını renklendiren Patiswiss Granola; Badem & Hindistan cevizli, çilek & çikolatalı ve yaban mersinli lezzetleri ile gün içerisindeki atıştırmalık ihtiyacının en keyifli destekçisi olmaya aday.

Yüksek lif ve tam tahıllı içeriği sayesinde doyurucu özelliğe sahip olan Patiswiss Granola formunu düşünenlerin gün boyu enerjisini korumasını sağlıyor. Ayrıca içerisindeki yüksek lif oranına sahip siyez buğdayı ile sindirimi kolaylaştırıyor.

Patiswiss Handmade Chocolates’ın bu özel lezzetlerine https://www.patiswiss.com.tr/ internet sitesinin yanı sıra, çeşitli online satış sitelerinden, Ankara fabrika satış mağazası ve Esenboğa Havalimanı’ndaki satış noktasından ulaşabilirsiniz. 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media