Fişekhane Açık Hava Sinema Günleri başlıyor

ajandakolik

İstanbul’un ortak kültürel ve tarihi mirasına sahip çıkan Fişekhane, 2-26 Eylül tarihleri arasında Başka Sinema’nın bağımsız film seçkisi ile eşsiz bir açık hava sinema deneyimi sunuyor.

2 -26 Eylül tarihleri arasında, sinema severler ile buluşmaya hazırlanan Fişekhane Açık Hava Sineması, Başka Sinema iş birliği ile haftanın üç günü boyunca farklı kategorilerde bağımsız filmleri izleyici ile buluşturuyor. Filmlerin konularına göre gruplandırılan film programları, “Başka Çarşambalar”, “Ufuk Açan Cumalar” ve “Tatlı Cumartesiler” olarak haftanın üç günü boyunca Fişekhane’nin tarihi atmosferinde muhteşem bir deneyim sunuyor.

Büyükyalı Fişekhane, sinema günleri ile, açık alanda, doğal ve temiz hava sirkülasyonuna sahip ferah ortamının yanı sıra tüm hijyen kurallarını en ince ayrıntısına kadar uygulayarak, ziyaretçilere güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir film seyri imkanı sunuyor.

**Fişekhane Açık Hava Sineması sınırlı sayıda misafir kabul edip maksimum 100 kişi ağırlamaktadır.

Detaylı program ve biletlere biletix’ten ulaşmak mümkün.

Program:

2 Eylül – DOLCE VITA

4 Eylül – 5 Eylül – YENİ BAŞTAN

9 Eylül – ARIZONA DREAM

11 Eylül – PROXIMA

12 Eylül – PARASITE

16 Eylül – BOZKIR

18 Eylül – SEBERG

19 Eylül-  A FAITHFUL MAN

23 Eylül – CAROL

25 Eylül – SİNEK KUŞU

26 EYLÜL – THE FAREWELL

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Burak Özbaykuş yazdı: "Kiramızı, temel ihtiyaçlarımızı alkışlarla karşılamıyoruz"

Tiyatro emekçilerinin sesini duyurmaya devam ediyoruz. Tiyatromuz Yaşasın Geçici Yürütme Kurulu üyesi, Oyun Hamuru Tiyatrosu Kurucularından, oyuncu Burak Özbaykuş yazdı.  Hep birlikte düştüğümüz bu felaket senaryosu içinde bizim bir rolümüzün olmadığını gördük. […]