banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Fazıl Say’ın yeni kitabı “Suya Yazılan”

Dünyaca ünlü piyanist besteci Fazıl Say’ı ikinci kitabı “Suya Yazılan”, ACM bünyesinde Romancı Yayınevi etiketiyle 28 Ağustos’ta raflarda yerini alıyor.

Daha önce “Uçak Notları”, “Metin Altıok Ağıtı Belgesel”, “Yalnızlık Kederi” ve “Akılla Bir Konuşmam Oldu” kitaplarını yazan Türkiye’nin önemli müzik insanlarından, besteci, piyanist Fazıl Say, bu defa “Suya Yazılan” kitabıyla sevenleriyle buluşuyor.

Fazıl Say, kitaplarını imzalamaya başladı bile…

“Suya Yazılan”, Fazıl Say’ın müzikteki birikiminin yanı sıra anılarını, düşüncelerini, hayata dair tecrübelerini, kültür sanat hayatı üzerine fikirlerini, dünya görüşünü ve hayallerini tüm yalınlığı ile paylaştığı yazılardan oluşuyor. Kitapta ayrıca son aylarda tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ve karantina döneminde, sanatçının süreci nasıl yaşadığını, üretimini, yaşamından kesitleri paylaştığı samimi yazılar da yer alıyor.

28 Ağustos’ta okuyucuyla buluşacak olan “Suya Yazılan”, tüm kitapçılarda ve çevrimiçi platformlarda yer alacak. Sınırlı sayıda imzalı sayıda kitap için ise acmzone.com websitesinde önsiparişte.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media