banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

EVDE SPA KEYFİNİN TAM ZAMANI!

Özellikle pandemi sürecinde tek özgürlük alanımız evlerimiz kalmışken evde spa keyfine var mısınız? O zaman böyle gelin… 

Spa keyfine kim hayır diyebilir ki? İşte ev sıcaklığında kendinizi ve bedeninizi şımartmak için “Lionesse Spa Ürünleri” ile tanışın! Organik liflerden oluşan ürünlerle bedeninizi tazeleyin.

Banyo yapmayı bir güzellik seansına dönüştürmek artık hiç zor değil.  Köklü kozmetik firmalarından biri olan Tarko Kozmetik,  Lionesse markasının “Spa Ürünleri” ile yorgunluğunuzu atmak için uzaklara gitmenize hiç gerek yok. Lionesse banyo ürünleri ile evde Masaj, Spa & Wellness ayağına geliyor. Bedenini organik liflerle temizlerken, peeling etkisi ile cildinizi tazeleyebilirsiniz.

 VÜCUDUNUZU ŞIMARTIN

“Ramie , Looaf, Sisal, İpek ve İpek Yüz Keseleri” kendinizi tazelenmiş ve güçlenmiş hissedeceksiniz. Hem ekolojik hem de sağlıklı olan ürünler; ciltteki sivilceler, egzama, varis, sedef, selülit gibi cilt hastalıklarına çok fayda sağladığı gibi sağlıklı ciltler için de çok etkili peeling görevi yapıyor. Ham ipekten üretilen seri cildinizi ölü derilerden arındırıyor, yüz ve hassas bölgeler için özel üretilen ipek kese cilt bakım rutininize farklılık katacak.

Kabak liflerinden üretilen seri ise, doğal ve bitkisel bir peeling etkisi yapıyor ve yeni hücre üretimini ve kan dolaşımını harekete geçiriyor.  Ramie serisi ise özellikle batık ve duşta etkili bir arınma için vazgeçilmez bir özelliğe sahip. Ayrıntılı bilgi içi https://www.instagram.com/lionesse.tr/sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media