banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

ERKEKLERE DOĞAL BAKIM SEPHORA COLLECTION’DAN

Doğadan ilham alan zengin formüllerini temiz güzellik konseptiyle buluşturan Sephora Collection, iyi yaşam felsefesini destekleyerek erkeklerin bakım güncesinde yerini alıyor.

Şeffaf içeriklerle bütünleşen orijinal ürünler arasında; nemlendiriciler, temizleme jeli, maskeler, serumlar ve sabunlar bulunuyor.

Sephora Collection’a ait tüm ürünleri, www.sephora.com.tr , Sephora Türkiye mobil uygulaması ve Sephora mağazalarında keşfedebilirsiniz.

SEPHORA COLLECTION SAKAL BAKIM YAĞI – NEMLENDİRİCİ + YUMUŞATICI


Erkek bakım kategorisinin vazgeçilmezi olmaya aday; Sephora Collection sakal bakım yağı, %97 oranında doğal kökenli bileşenlerden oluşan formülüyle, cildi nemlendirirken, sakalınıza da yumuşaklık hissi veriyor.

 

Moringa yağı ve Biberiye özünün karışımından oluşan ve hızla nüfuz eden içeriği  sakalınızı besleyip, yatışmasına ve rahatlamasına yardımcı oluyor.


Fiyat: 89.90 TL

 

 

SEPHORA COLLECTION NEMLENDİRİCİ KREM


Sephora Collection nemlendirici kremin formülündeki HydroSenn gün boyu cildin yumuşak kalmasına yardımcı oluyor ve dışardan gelebilecek zararlara karşı koruyor.

 

Yapışmayan ve yağlı olmayan hafif dokusuyla cildi yatıştıran ve güçlendiren bu krem, keyifli bakım rutini sunuyor.


Fiyat: 79.90 TL

 

 

 

SEPHORA COLLECTION PEELING TEMİZLEME JELİ

Sephora Collection Peeling Temizleme Jeli, cildi gün içinde maruz kaldığı tozdan ve kirden temizliyor, cildi pürüzsüzleştirip yeniden doğmuş taptaze bir cilt sunuyor.

 

Cildi, yüzde 96 oranında doğal kaynaklardan elde edilmiş volkanik kum ve çinkoyla buluşturan ürün, cildi derinlemesine temizliyor.

Fiyat: 74.90 TL

                     

 

 

 

SEPHORA COLLECTION NOSE MASK CHARCOAL

 

Siyah noktaları sadece 10 dakikada minimize etmenize destek olan doğal kökenli kömür özlü burun bantı, yüksek performanslı bir formüle sahip…

 

Arındırıcı siyah kömür lifiyle geliştirilen ürün, erkeklerin bakım rutinine kolaylıkla eşlik ediyor.

 

Fiyat: 14,90 TL

 

 

 

SEPHORA COLLECTION 

 

Ciltte gün boyu mat ve pudramsı bir sonuç için SEPHORA COLLECTION’dan 50 yüz matlaştırıcı kağıt mendilden oluşan bir paket.

 

Cildi anında matlaştırıyor ve hafif pudramsı bir bitiş sağlıyor. Yağlı bir cilt görünümüne elveda demenizi sağlayan ürün, kolay kullanımıyla da dikkat çekiyor.

 

Fiyat: 28,90 TL

 

 

 

 

SEPHORA COLLECTION BODY POLISH

 

Banyonuzda pek çok kavanoz kalabalığına neden olmadan, ciltteki kir ve ölü deri hücrelerini arındırıp, yumuşak ve esnek kalmasını sağlayan yeni tek kullanımlık vücut peeling’i tam karşınızda…

 

Süper pratik ambalajıyla tüm vücudun arındırılması için doğru miktarda ürünü içeriyor. Eriyen bir yapıya sahip olan bu ürün, kcilt dokusunu arındırır ve cilde hedefe yönelik faydalar sağlıyor.

 

 

Fiyat: 28,90 TL

 

 

SEPHORA COLLECTION GÖZENEK KARŞITI SERUM – YÜZ VE BOYUN SERUMU % 6 BHA + PHA

 

Sephora Collection, “Ciltteki geniş gözeneklerin görünümü nasıl azaltılır?” sorusunu %6 BHA (salisilik asit) ve PHA ile konsantre edilmiş ve %96 oranında doğal içeriklerle formüle edilmiş Gözenek Serumu ile yanıtlıyor.

 

Cilt dokusunu destekleyen ve gözeneklerin görünümünü azaltan bir serum. Yağlı / karma cilt tipleri ve klinik olarak kanıtlanmış tolerans için uygun bir seçenek oluyor.

 

Fiyat: 139 TL

 

 

 

SEPHORA COLLECTION ÇOK AMAÇLI YÜZ VE VÜCUT TEMİZLEYİCİSİ

 

SEPHORA COLLECTION cildinize özen gösteren temizleyicisi ile % 98 doğal kaynaklı bileşenlerle formüle edilerek, bitki özleri ile zenginleştiriliyor.

 

Yüz ve vücudu nazikçe temizlemek için cömert bir köpüğe dönüşen ürün, besleyici, peeling-yumuşatma veya peeling-arındırıcı olarak kullanılıyor.

 

Mükemmel temiz cilt ve çok daha fazlası için meyve ve bitkilerin tüm gücünü tek bir üründe sağlıyor.

 

Fiyat: 39,90 TL

 

 

 

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media