banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

AjandaKolik Reklam

ELEKTRO MÜZİĞİN AYAK SESLERİ: Sónar İstanbul 5 yaşında!

Mouse on Mars

 Geliyor gelmekte olan! Avrupa’nın en prestijli festivallerinden biri olarak kabul edilen ve her sene büyük bir merakla takip edilen Sónar’ın İstanbul ayağı 2-3 Ekim 2021 tarihlerinde %100 Music katkılarıyla Zorlu PSM sahnelerinde müzikseverle buluşmaya hazırlanıyor. Siz de hazırsanız, hadi gidiyoruz!

Bu yıl Zorlu PSM tarafından 5. defa gerçekleşecek olan Sónar İstanbul, iki güne yayılan ve ilk isimleri açıklanan müzik programıyla her biri kendi türünde başarıya ulaşmış, elektronik müziğin dikkat çeken isimlerine ev sahipliği yapacak. 

Christian Löffler


Yaratıcılık ve teknolojinin müzikle sahnede buluştuğu Sonar İstanbul’da bu sene…

Farklı ve geniş bir müzikal yelpazeden ilham alarak; adeta elektronik müzik ve geleneksel şarkı yazarlığı arasındaki ayrımı kapatmayı çalışan Kerala Dust, elektronik müziğe tükenmez bir merak ve benzersiz bir ustalıkla yaklaşan yaratıcı, çığır açan ama her zaman nev-i şahsına münhasır, neşeli bir deneyselliğe sahip aşırı detaylı prodüksiyonlarda imzası bulunan Berlin merkezli Mouse on Mars, elektronik müzik altyapılarını, pop kancaları ve benzersiz vokal melodileri ile bir araya getirmesiyle tanınan SOHN, hayaller içinde kaybolarak yönünüzü bulmanızı sağlayacak işitsel ve görsel bir ziyafet ile deneysel techno sahnesinin son yıllardaki favori isminden Christian Löffler & Ensemble (live), dans edilebilir drama ve destansı melodiler içeren duygusal ve son derece dinamik elektronik müzik üreten Hollandalı ikili Weval II  ve DJ ve prodüktör olmanın ötesinde, kendilerine özgü bir tür yaratmayı başaran nadir isimlerden Acid Arab ikilisi bu yıl Sónar İstanbul sahnesinde yer alacak.

 SOHN

Birinci dönem biletleri satışta!

Düzenlendiği her yıl binlerce müzikseveri ağırlayan müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi birleştiren Sónar İstanbul’un biletleri 2 Eylül tarihinden itibaren passo.com.tr üzerinden satışa çıkıyor. %100 Music katkılarıyla gerçekleşecek dünyaca ünlü sanatçıların yanı sıra yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan yan etkinlikleri de kaçırmamak için 2-3 Ekim 2021’de gerçekleşecek Sónar İstanbul’u şimdiden ajandanıza eklemeyi unutmayın.

Sónar İstanbul’da bu sene ilk defa ‘’Yellowpass’’ biletine sahip olanlar festival alanında unutulmaz birçok deneyime ve ayrıcalığa sahip olacak. Yellowpass biletine sahip misafirler öncelikli olarak festival alanına girişiyle başlayan deneyimi, PSM içerisinde belirlenen barlarda PSM Card ile %20 indirim hakkı, ücretsiz vestiyer hizmeti, özel WC ve wifi hakkına sahip unutulmaz bir Sonar İstanbul festivaline katılmış olacaklar.

Weval II 

Biletlerin günlük ve iki günlük kombine olarak satışa çıkacağı Sonar İstanbul 2021 biletleri;

Günlük – 275 TL

Kombine – 506 TL

Yellowpass Fiyatları:

Günlük – 407 TL

Kombine – 715 TL

Festivale giriş aşı kartı veya PCR testi ile olacak

Güvenli bir festival deneyimi için girişte HES uygulaması üzerinden aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunuyor. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile festivale girebilecekler. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecek.

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media