banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Ajandakolik

EĞER 2020 BIR SAAT OLSAYDI…HoHoOuch ile tanışın. Hepimiz gibi Noel Baba’nın da bu senesi kelimenin tam anlamıyla rayından çıktı. Kafası yılbaşı dilekleri ve hediyeleriyle meşgulken gözlerini son mesajları kontrol etmek için bir anlığına yoldan ayırdı ve bom! Kızağı karlara gömülen Noel Baba yerinden fırladı. Neyse ki iyileşebilmek için dinlenirken yardımcıları hediyelerin gönderimi için var gücüyle çalışıyor. Noel Baba’nın kırmızı kıyafeti ve minimal ibreler saatin beyaz kadranında yerini buluyor ve transparan, kar tanesi desenli bir kayışla tamamlanıyor. Sınırlı sayıda üretilen bu tasarım sade, şık ve bir yılbaşı kazağıyla şüphesiz harika duracak.

EVDE KALMAK İÇİN SÜSLEN

Hiçbir yere gitmemek için süslenmek, moda dünyasının yeni kendini iyi hissetme yolu. Ve yeni Swatch Yılbası Koleksiyonu size bir partiye gitmek için hazırlanma motivasyonu aşılayacak, zira bazen bir parti için hazırlanmak partinin kendisinden bile daha eğlenceli.

Grilerin ve doğal renklerin başrolde oldugu sonsuz renk paletini unutun. BLUMINO, MULTILUMINO, LUMINESCENT ROSE ve BLUE SPARKLE’ın da aralarında bulunduğu 15 parlak ve ışıltılı saat arasından tercihinizi yapın. Her kadranda 150’den fazla parıltı göz alıyor, ışıltılı kayışlar daha fazla parlaklık getiriyor ve süslenmenin verdiği mutluluk hissini kutluyor – tek başınıza olsanız bile.

Yürü ve ışılda. Zaman her şeyden önce onu nasıl değerlendirdiğinle ilgili.

 

YORUM YAP

You don't have permission to register