banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

AjandaKolik Reklam

DOĞALLIKLA GELEN HEDİYE: SİVENO’DAN YENİ YIL GÜZELLİKLERİ

 


Doğanın gücünü bilimle birleştiren Siveno, yılbaşı için en güzel hediye önerilerini sunuyor. Siveno’nun yüzde 100 doğal roll-onları kaş-kirpik serumu, yüz temizleme köpüğü, dudak koruyucu ve tırnak balsamı gibi birçok ürünü yeni yılda sevdiklerine doğallığı hediye etmek isteyenlerle buluşuyor.

Yeni yıla sayılı günler kala sevdiklerine doğallığı hediye etmek isteyenlerin adresi Siveno oluyor. Siveno’nun yüzde 100 doğal kişisel bakım ürünleri yeni yılın eğlenceli, keyifli, mutlu ve heyecan dolu ruhunu yansıtıyor.

Yeni yılda günlük kişisel bakımımızın vazgeçilmezi roll-on 

Siveno’nun roll-on çeşitleri sevdikleri için doğal bir yılbaşı hediyesi arayanların tercihi oluyor. Tamamen doğal mineral tuz Potasyum Alum kullanılarak geliştirilen Siveno Doğal Roll-on çeşitleri, doğal içerikleri sayesinde kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getiriyor ve doğal bir ferahlık sağlıyor.

Yeni yılda daha dolgun kaş ve kirpikler

Yeni yılda daha dolgun kaş ve kirpiklere sahip olmak isteyenler, Siveno %100 doğal Kaş&Kirpik Serumu ile etkileyici bir görünüme kavuşuyor. Sentetik içeriklerin sebep olduğu zarara ve yıpranmaya karşı koruma sağlayan Siveno %100 Doğal Kaş&Kirpik Serumu tamamen bitkisel içeriklerden aldığı güçle kaş ve kirpiklerinize daha dolgun ve hacimli görünüm sunuyor.

Yeni yılda pürüzsüz dudaklar

Siveno dudak koruyucular her yıl olduğu gibi bu yıl da lipbalm tutkunlarının favorilerinden biri olmaya aday. Dudakların ihtiyaç duyduğu nemi bitkisel içeriklerin güçlü kombinasyonuyla sağlayan Siveno, aromalı dudak koruyucu tercih edenler için nane&limon ve bal özlerinin aromalarından faydalanılarak üretilen %100 Doğal Dudak Koruyucu-Nane & Limon ve %100 Doğal Dudak Koruyucu-Bal’ı, yoğun etki arayanlar için aromasız çeşidi %100 Doğal Dudak Koruyucu Yoğun Etki ile 3 çeşit dudak koruyucuyu lipbalmdan vazgeçemeyenlerle buluşturuyor.

Yeni yılda daha parlak ve canlı bir cilt

Yeni umutlar ve yeni başlangıçların yapıldığı yeni yıla girerken bir yaş daha almak yerine daha da genç kalmayı hedefleyenlerin tercihi Siveno Doğal Yüz Temizleme Köpüğü, zengin doğal içeriğiyle yağlı ciltlerin ihtiyacı olan özenli temizliği sağlıyor.  İçeriğinde yer alan Çay Ağacı Yağı etkin temizlik sağlarken cildin doğal sebum dengesini korumaya yardımcı oluyor.

Yeni yılda bakımlı tırnaklar

Güzel ellerin ilk adımı sağlıklı ve bakımlı tırnaklardan geçiyor. Yeni yılda doğallıktan vazgeçmeyen, güçlü, sağlıklı ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyenler ise tırnak bakımlarında doğal yağlardan faydalanıyor. Siveno Tırnak Çevresi Doğal Bakım Balsamı, içerisindeki Omega7 açısından zengin yalancı iğde yağı tırnak çevresinin derinlemesine nemlendirip tırnakları beslerken, hint yağı tırnak büyümesine katkıda bulunuyor, tırnakları güçlendirerek kolay kırılmasını engelliyor. E vitamini açısından zengin olan badem yağı sayesinde tırnak yapısını güçlendirmesinin yanı sıra da yeşil mandalina, limon yağı, kakule yağı ve biberiye yağı sayesinde eşsiz kokusunu doğadan alıyor.

Siveno, yılbaşı hediyesi olarak doğallığı hediye etmek isteyenleri siveno.com’a bekliyor.

Siveno Doğal Roll-On: 44,90 ₺

Siveno %100 Doğal Kaş&Kirpik Serumu: 89,90 ₺

Doğal Dudak Koruyucu Nane & Limon: 34,90 TL 

Doğal Dudak Koruyucu Bal: 34,90 TL

Doğal Dudak Koruyucu Yoğun Etki: 34,90 TL

Doğal Yüz Temizleme Köpüğü: 59,90 TL

Tırnak Çevresi Doğal Bakım Balsamı: 64,90 TL

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media