banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

ÇİZMELİ KEDİ MÜZİKALİ BU AKŞAM EVİNİZE GELİYOR!


Klasik çocuk masallarının en sevilenlerinden “Çizmeli Kedi Müzikali” 23 Mart Salı günü (bugün) saat 17.00’de Hisar Okulları Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.
Oyun, okulun YouTube kanalından tüm ailelere açık olarak canlı yayınlanacak.

Altınok Çocuk Tiyatrosu’nun hazırladığı müzikal oyun, geçmiş zamanda ülkelerin birinde yaşayan değirmenci ve üç oğlunun başından geçenleri anlatıyor. Sevimli bir kedinin maceraları aracılığıyla, gerçek zenginliğin sevgi ve paylaşmak olduğunu vurgulayan müzikal oyun, güldürürken düşündürmeyi de başarıyor.

Hisar Okulları “Açık Kaynak” yaklaşımı doğrultusunda, Kültür Sanat Merkezi’nde daha önceden seyircili yapılan etkinliklerin bir bölümünü tüm ailelere açık olarak çevrimiçi düzenliyor. 2009’de kurulan ve okulun kampüsü içinde yer alan Kültür Merkezi; tam donanımlı ses ve ışık düzenine sahip, 500 seyirci kapasiteli konser ve tiyatro salonu, ses kayıt stüdyosu, enstrüman çalışma odaları ve ayrı bir sergi salonunu bünyesinde barındırıyor. Hisar Okulları Kültür ve Sanat Merkezi; öğrencileri yaratıcı düşünmeye özendiren, akademik programı tamamlayıcı pek çok projeyi hayata geçirirken; aynı zamanda bölgedeki kardeş okullar ve çevre sakinleri arasında bir kültürel paylaşım merkezi olma işlevini de üstleniyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media