banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

BLACK’İN UNUTULMAZ ŞARKISI WONDERFUL LIFE’I ŞİMDİ IMANY SÖYLÜYOR1980’lerin unutulmaz pop yıldızlarından Colin Vearncombe’in, nam-ı diğer Black’in ölümsüzleştiği efsanevi “Wonderful Life” şarkısını şimdi de Fransız pop-soul divası Imany söylüyor. Dinlediniz mi? 

Son on yıldır, İmany’nin derin sesi, ruhu, folk ve blues esintili besteleriyle uluslararası izleyicileri cezbetti. İlk iki albümünün büyük başarısından sonra, “Sous les jupes des filles” filminin müzikleri ve “You Will Never Know” ve “Don’t Be Shy” (1 milyardan fazla dinleme) single’ları ve Imany dünya çapında üne kavuştu. Uzun bir uluslararası turun ardından ve ikinci bir çocuğun doğumunun sonrasında şimdi geri dönüş yapıyor. Imany, Black’in 1987’deki ikonik hiti Wonderful Life’ı yüksek tempolu bir versiyonda yeniden yorumluyor.

Şarkıcı, yorumuyla şarkı sözlerinin melankolisini vurgularken, bizi bir arada kalmaya teşvik eden olumlu bir hava enjekte ediyor. Kesinlikle bu zamanlar için ihtiyacımız olan şey. Sanatçının cover şarkılardan oluşan yeni albümü ise, sonbaharda yayınlanacak. Ardından turneye çıkacak ve bu turne kapsamında ülkemizde de konser verecek.

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media