banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Cigarettes After Sex’ten yeni şarkı “You’re All I Want”


Ambient pop’un romantik ve davetkar temsilcisi “Cigarettes After Sex” yepyeni şarkısı “You’re All I Want” ile karantina günlerinde kalplerimize dokunmak için hazır. Geçtiğimiz ekim ayı ikinci stüdyo albümleri Cry’ı yayınlayan New Yorklu topluluk özgün, kendine has, kasvetli ve melankolik tavrını sürdürüyor.

“Cigarettes After Sex” yepyeni şarkısı “You’re All I Want”şarkısıyla sevenlerini yine hüzün denizine doğru yolculuğa çıkarıyor. “You’re All I Want” şarkısını 2017 yılında Cry’ın kayıtlar sırasında fırtınalı bir gecede bestelediğini söyleyen Greg Gonzalez, şarkının sözlerini bundan 3 yıl sonra kız arkadaşı ve kendisi ile ilgili gördüğü bir rüyadan esinlenerek yazdığını belirtiyor.


2008 yılında Amerika’da kurulan topluluk, sakin ve derin ilerleyişini, birbirinden başarılı tekli ve albümlerle sürdürürken giderek büyüyen dinleyici kitlesine ulaşmayı başarıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüsü salgını nedeniyle Avrupa turnelerini erteleyen Cigarettes After Sex’in ülkemizde de sıkı bir dinleyici kitlesi bulunuyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register