Cigarettes After Sex’ten yeni şarkı “You’re All I Want”

ajandakolik


Ambient pop’un romantik ve davetkar temsilcisi “Cigarettes After Sex” yepyeni şarkısı “You’re All I Want” ile karantina günlerinde kalplerimize dokunmak için hazır. Geçtiğimiz ekim ayı ikinci stüdyo albümleri Cry’ı yayınlayan New Yorklu topluluk özgün, kendine has, kasvetli ve melankolik tavrını sürdürüyor.

“Cigarettes After Sex” yepyeni şarkısı “You’re All I Want”şarkısıyla sevenlerini yine hüzün denizine doğru yolculuğa çıkarıyor. “You’re All I Want” şarkısını 2017 yılında Cry’ın kayıtlar sırasında fırtınalı bir gecede bestelediğini söyleyen Greg Gonzalez, şarkının sözlerini bundan 3 yıl sonra kız arkadaşı ve kendisi ile ilgili gördüğü bir rüyadan esinlenerek yazdığını belirtiyor.


2008 yılında Amerika’da kurulan topluluk, sakin ve derin ilerleyişini, birbirinden başarılı tekli ve albümlerle sürdürürken giderek büyüyen dinleyici kitlesine ulaşmayı başarıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüsü salgını nedeniyle Avrupa turnelerini erteleyen Cigarettes After Sex’in ülkemizde de sıkı bir dinleyici kitlesi bulunuyor.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

"Dayanışmanın 100'ü Şiir" platformu tiyatro emekçilerine omuz veriyor

Salgın nedeniyle meslek hayatı durmuş olan tiyatro emekçilerinin temel ihtiyaçlarını karşılamak, geçimlerini kolaylaştırmak ve dolayısıyla Türkiye’de bağımsız tiyatroyu desteklemek amacıyla kurulan dayanışma ağı “Dayanışmanın 100’ü Şiir” için onlarca sanatçı, tiyatro emekçilerine omuz […]