ÇEVRECİ FELSEFESİYLE TÜRKİYE’NİN İLK SÜRDÜRÜLEBİLİR MÜCEVHER MARKASI RUNDA JEWELRY


Türkiye’nin ilk sürdürülebilir mücevher markası Runda Jewelry,  Londra merkezli Responsible Jewellery Council sertifikasıyla çevreci felsefesinin altını dolduracak adımlar atmaya devam ediyor.

Eğer henüz Türkiye’nin ilk sürdürülebilir mücevher markası Runda Jewelry ile tanışmadıysanız sizi böyle alalım… İrlandaca “gizem” anlamına gelen Rúnda, Türkiye’nin ilk sürdürülebilir mücevher markası olarak tabiatın mistik ve kusursuz döngüsünden aldığı ilhamla lüks ve çevre dostu tasarımlara imza atıyor. Felsefesini şeffaf ve sürdürülebilir bir sistemle bütünleştiren Rúnda Jewelry, dünyadaki karbon ayak izimizi azaltma hedefiyle mücevherlerinin tamamında %100 geri dönüştürülmüş altın ve “lab-created” pırlantaya yer veriyor. Doğal kaynak kullanımını minimuma düşürme amacıyla dünyada sayılı markanın sahip olduğu bir sistem inşa eden marka, tasarım hammaddelerini kendi tesislerindeki ileri teknoloji makineleriyle üretiyor, %100 doğa dostu materyallerle çevreci ambalajlar kullanıyor.

5 FARKLI KOLEKSİYONU VAR
Altın, pırlanta ve değerli taşların incelikli stil kodları ve el işçiliğiyle kolye, yüzük, küpe ve bileklik tasarımlarına dönüştüğü beş farklı Rúnda Jewelry koleksiyonu bulunuyor. İnsanlık tarihinin her döneminde rehber kabul edilen ay ve evrelerinin enerjisini yansıtan Moonlight; tüm medeniyetlerde yaşam kaynağı addedilen güneş ve doğum, yaşam, ebedilik sembollerinden alınan ilhamla tasarlanan Helios ve tabiatın ahenkli geometrik dengesini yücelten Harmony gibi tüm koleksiyonların tasarım odağı “doğa” etrafında şekilleniyor.  Mitolojide çiçeklerin ve baharın tanrıçası olan Chloris’ten ilham alan koleksiyon, değerli renkli taşlar ve pırlantalarla yeni başlangıçların sembolü, yaşamın varoluş döngüsünü yansıtan Endless, malahit taşının pozitif aurasıyla yeşili vurguluyor.

Hayatının her alanında bilinçli, özenli ve özgün seçimler yapan kadınlara hitap eden Rúnda Jewelry’nin; incelikli bir el işçiliğiyle hayata geçirilen koleksiyonlarına rundajewelry.com adresinden, Brandroom ve Galeries Lafayette mağazalarından ulaşabilirsiniz.

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media