BUYURSUN GELSİN “YEŞİLÇAM”


Nayır, nolamaz! Başlıyor mu? Yeşilçam melodramlarını özleyenler, geçmişe hasret çekenler, biraz acı, biraz elem, gözyaşı… Buyursun gelsin BluTv’nin Yeşilçam’ı…

Kuşkusuz sezonun en iddialı yapımlarından Yeşilçam için heyecanlı bekleyiş bitti. Başrolünde yer alan Çağatay Ulusoy’a kuşağının başarılı isimleri ve usta oyuncuların eşlik ettiği, ışıltılı dünyasıyla ‘Yeşilçam’ bu akşam BluTV’de başlıyor.

Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün kaleminden çıkan hikayenin Çağan Irmak’ın yarattığı dünya ile buluştuğu Yeşilçam, ilk iki bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıkıyor.

Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş’ın yer aldığı ‘Yeşilçam’, 60’lar Türkiye’sinde yükselen Yeşilçam Sineması’nın naif ve samimi hisler yaratan atmosferini destansı bir dille sunarken arka planda kalan karanlık yönlerine de ışık tutacak. Hayatını sinemaya adamış genç bir yapımcının önüne çıkan her türlü engele rağmen inandıklarından vazgeçmeden hayallerinin peşinden gitme hikayesini gözler önüne serecek olan ‘Yeşilçam’ izleyenlere yoğun duygular yaşatacak.


Sibel Tuna’nın yapımcılığını üstlendiği Sunset Film imzalı ‘Yeşilçam’ geçmişin tozlu sayfalarını aralayarak şatafatlı bir dünyanın kapılarını bu akşam saat 19.00’da BluTV’de açıyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media