Bulutsuzluk Özlemi’nden ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ şarkısı

ajandakolik


Söz ve müziğini Nejat Yavaşoğulları’nın yazdığı ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ şarkısı çok yakında YouTube ve Spotify’da. Şarkının önce Ada Müzik tarafından resmi olarak paylaşılması bekleniyor. 

Bulutsuzluk Özlemi  ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ isminde bir şarkı yaptı. Haberiniz var mı? Söz ve müziğini Nejat Yavaşoğulları’nın yaptığı şarkı çok ses getirecek gibi görünüyor. Keyboard’da Sina Koloğlu, gitarda Deniz Demiröz, davul ve vokalde Mert Alkaya, bas ve vokalde Ahmet Pekmezci, vokalde Evrim Özkaynak’ın yer aldığı şarkının sözleri şu şekilde:

“Bugün ne güzel bir gün, yepyeni bir gün bugün. Her şey çok güzel olacak. Zaman tamam zaman tamam. Her şey çok güzel olacak. Şöyle bir kendimi güneşe verebilseydim. Şu mavi gökyüzüne kanabilseydim. Karnım olsaydı tok, sırtım olsaydı pek. Umut yerine ekmek yiyebilseydim. Bugün ne güzel bir gün, yepyeni bir gün bugün. Her şey çok güzel olacak. Zaman tamam zaman tamam.”

NEJAT YAVAŞOĞULLARI SÖYLEŞİSİ İÇİN TIKLAYIN… 

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Farklı bir Nâzım Hikmet’le tanışma kitabı: Putlar Yıkılırken

Putlar Yıkılırken, ‘iki güzel çocuğun’ alabildiğine zor geçen bir dönemde yaşadıklarının, iç burkan romanı. Bazı zaman dilimleri insanlar, topluluklar, ülkeler ve hatta dünya açısından, ötekilerden […]