İlişkiler ve alınan kararlar üzerine bir kitap: “Bugüne Dek Neredeydin Sen”

ajandakolik

Dört farklı kadın; aşka, tutkuya, umuda ve ihanete bakış açıları bu kitapta… Koronavirüs günlerinde kaleme aldığı “Bugüne Dek Neredeydin Sen”, Serap Oğuz Tan’ın ilk kitabı olarak raflarda yerini aldı.

Sosyal medya ve ilişkiler konusunda gerçek hikayelerin yer aldığı kitap özellikle de günümüz karantina sürecinde kadın ve erkeğin hayatın yoğunluğundan daha önce fark edemedikleri bir çok konuyu sorgulamasını, kendi özüne dönerek aslında ne istediğinin farkına varmasını konu alıyor.

Salgın günlerinde kaleme sarılan Serap Oğuz Tan, Bugüne Dek Neredeydin Sen” kitabıyla herkesin kendi hayatından bir kesiti bulmasına ve hayatındaki esas kişiye -bugüne dek neredeydin sen- sorusunu yöneltmeye teşvik ediyor.

Entrikalarla dolu dijital dünyada yaşanan aşk, tutku, ihanet, umut ve değişen hayat şartlarının ilişkileri ve kararlarımızı nasıl etkilediğini anlatan “Bugüne Dek Neredeydin Sen” Muptela Yayınları etiketiyle okuyucusuyla buluşuyor.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Lady Diana rolü Kristen Stewart'ın

Mutlaka duymuş olmalısınız, yok eğer duymadıysanız bu havadisi Ajandakolik’ten duyun isteriz! Beyazperdede Lady Diana rolünü kim oynayacak sorusunun cevabı nihayet belli oldu. “Twilight” serisiyle tanıdığımız yıldız Kristen Stewart! “Neruda” ve “Jackie” gibi biyografik filmleriyle tanınan Şilili yönetmen Pablo Larrain yine ünlü ve tarihsel bir ismin hayatını filme çekmek için kolları […]