BOZCAADA VE KAŞ CAZ FESTİVALLERİ’NİN TARİHLERİ BELLİ OLDU


Festival haberleri aldıkça kalbimiz güm güm! Yazın en caz festivalleri burada! Bozcaada ve Kaş Caz Festivalleri’nin tarihleri açıklandı. Çok yakında programlar hakkında detaylı bilgiye de sahip olacağız. 

Bozcaada’da 2017 yılından beri düzenlenen Bozcaada Caz Festivali bu yıl beşinci defa gerçekleşiyor. 20-22 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan festival, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) katkılarıyla, 3dots ve fermente tarafından gerçekleştirilecek.

Üç gün sürecek festival, müzik içeriğiyle ve disiplinlerarası “Keşif” programıyla fiziksel olarak Bozcaada’da ve çevrimiçi platformunda düzenlenecek. Festivalin detayları ilerleyen günlerde duyurulacak.

Bozcaada Caz Festivali, 2019’dan beri caz müziği destekleyen Europe Jazz Network’e dâhil. Daha fazla kişiyi bilgilendirmek ve bir iletişim ağı kurmak amacıyla 2020 yılında Türkiye Caz Ağı’nın kurucu üyesi olan festival, ayrıca uluslararası müzik endüstrisinde cinsiyet eşitliğini hedefleyen İngiltere merkezli Keychange programında da yer alıyor.

AKDENİZ AKDENİZ BEKLE BİZİ!

Yaklaşın ve o özlediğimiz anların bir parçası olun. Kaş Caz Festivali, 27-28-29 Ağustos’ta Setur Marina ev sahipliğinde müzikseverlerle buluşuyor.

Müzisyenlerin solo ve grup performansları misafirlerine denizin kıyısında caz müziği ile unutulmaz bir gece yaşatırken, ılık esintiler ve yıldızlar altında bu yıl da eşsiz geçecek!

Kaş’ın muhteşem doğası eşliğinde Setur Marina’da gerçekleşecek olan Kaş Caz Festivali’nin programı çok yakında sizlerle olacak. Festival süresince alınacak sağlık önlemleri ve konser planlaması detayları için takipte kalın. İyi müzik, iyi hisset!

 
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media