banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

BONKİS SEVERLER, İKİNCİ SEZON GELİYOR, DUYURULUR!


BluTV’nin özel yapımı “Bonkis”, kapısına kilit vurulmuş olsa da çok daha umut dolu, renkli ve eğlenceli bir sezonla, bu sefer yollarda izleyicisiyle buluşacak. Çok yakında yine sadece sevilen platformda yer alacak dizinin ikinci sezonunda kadroya sürpriz isimler de dahil oluyor.

 Deniz’in yüzünün gülmediği aşk hayatı, bir türlü memnun edemediği ebeveynleri ve de ayakta tutmaya çalıştığı kafesi ‘Bonkis’e kamerasını çevirerek izleyenlere kendi hayatlarından ortak noktalar bulacakları mizah dolu bir hikaye sunan BluTV’nin özel yapımı Bonkis, ikinci sezonu için sete çıktı. Deniz Tezuysal’ın yazıp başrolünde yer aldığı, aranan ve özlenen tatta bir kadın hikayesi sunan dizinin yeni sezonunda işler tamamen değişiyor ve Bonkis, karavanıyla yollara düşüyor.


Seyircileri çok daha renkli, aydınlık, ilham verici ve umut dolu bir sezonun beklediği dizide ilk sezondan tanıdığımız ekip Bozcaada’da festivale doğru yola çıkıyor. Kafeye kilit vurulmuş olsa da pes etmeyen Deniz’in bu sefer neler yaşayacağı merakla beklenecek. Yollara düşmeden önce Bonkis’i “feminist pavyon”a dönüştürme çabası ise izleyenlere oldukça eğlenceli anlar yaşatacak. Vildan Atasever, Öykü Naz Altay ve Sergen Deveci’nin rol aldığı dizinin yeni sezonunda kadroya sürpriz isimler de dahil oluyor. İkinci sezonda yönetmen koltuğunda ise birçok uluslararası festivalden övgü dolu yorumlarla dönen ‘Taksim Hold’em’ filmiyle tanınan Michael Önder oturuyor.

Fonuna büyüleyici doğa manzaralarını, merkezine ise yine kahkaha dolu anları yerleştirecek ‘Bonkis’, bir an bile hız kesmeyecek yeni sezonuyla sadece BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media