Bizimki de geliyor: Alice Phoebe Lou ilk kez Türkiye’de

ajandakolik

Uzun zamandır konserine gitmek için sabırsızlandığımız bir isim Alice Phoebe Lou. Henüz onu keşfetmeyenlerdenseniz favori şarkılarımızdan birini de buraya sizin için bırakalım. Mutluyuz çünkü geliyor. 

Garanti Caz Yeşili konserleri bahar programı, tüm hızıyla ve coşkusuyla devam ediyor. Garanti Caz Yeşil’in nisan ayındaki konuğu, Güney Afrika doğumlu, Berlin’de yaşayan, özgür ruhunu indie folk, caz ve blues’la besleyen şarkıcı ve şarkı sözü yazarı Alice Phoebe Lou olacak. 8 Mart 2019’da yayımlanacak yeni albümü ‘Paper Castles’ın turnesi kapsamında İstanbul’da ilk kez müzikseverlerle buluşacak. Lou, Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında 5 ve 6 Nisan’da saat 22:00’da Salon İKSV’de sahne alacak.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Kalben ve Hayrettin Taşkaya'dan hüzünlü bir 'Günaydın'

“Günaydın! En sonunda uyandın”… Kalben ve Hayrettin Taşkaya’nın birlikte düet yaptığı ‘Günaydın’ şarkısı nihayet bir kliple taçlandı.  Güzel hisler bittiğinde, hatıraların içinde saklanan karanlık anlar ezberde kaldığında; ve eski kahkahalar uçup gittiğinde birlikte söylenen şarkılara ne oluyor? Kalben ve Hayrettin Taşkaya, sözü ve yönetmenliği Mete Özgencil’e ait‘Günaydın’ şarkısında dostluklarını pekiştirip müzikal yolculuklarını […]