banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

BİR YANDA KALBEN BİR YANDA AHMET MÜMTAZ TAYLAN: AH NE ŞANSIZ MÜCADELECİLER!


Kalben’in yeni şarkısını dinlediniz mi? Uluslararası bir ekip ile yaptığı “Şanssız Mücadeleci” karantina günlerinde sevgisiz, temassız ve aşksız kalanlara umut olsun diye kulakların pasını siliyor. Kalben, zorlukların ve acının içinde tamamen kaybolmak üzere hissettiğimiz bu günlerde, mavilikleri önümüze seriyor. 

 Kalben şarkılar yoluyla sevgi ve anı üretmeye devam ediyor. Teoman ile düet çalışmalarından sonra hızını kesmeyen müzisyen, uluslararası bir ekiple çalıştığı “Şanssız Mücadeleci” adlı şarkıda yine yepyeni seslerle dans ediyor ve doğduğu, büyüdüğü topraklardan yükselen ezgilere yer veriyor. Kanunun hâkim olduğu Şanssız Mücadeleci, Kalben’in sesiyle bir araya gelerek dinleyiciyi uzun bir yolculuğa çıkarıyor.

Kalben şarkısı için şunları söylüyor: “Hepimiz başımıza gelenlerle baş etmeye çabalıyoruz. Sevgisiz, temassız ve aşksız hissediyoruz. Bu şarkı her koşulda sevebilmek, göğe bakarak yürüyebilmek, sevdiklerimizle birlikte söyleyip çiçeklenmek umuduyla yazıldı. Özlediğimiz sofralara, özgür günlere, birbirimize dokunmanın heyecanına…”

USTA AKTÖR AHMET MÜMTAZ TAYLAN KLİPTE

 İlginç klipleriyle şarkılarını görsel anlamda da şaşırtıcı hikayelerle taçlandıran Kalben bu geleneği bozmadı. Farklı işleriyle dikkat çeken Başak Soysal’ın yönettiği Şanssız Mücadeleci’nin klibinde sürpriz bir isim karşımıza çıkıyor. Kalben başrolü usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ile paylaşıyor.

Hoş Bir Seda adlı yapım şirketinden çıkan single DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda 21 Mayıs’ta yerini alıyor. Kapak çalışmasındaki sanat eseri Hilal Polat’a, kapak tasarımı ise Kalben’in Kalp Hanımda da çalıştığı Volkan Ölmez’e ait.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media