“BENDEN NE OLUR?” FİLMİ DİSNEY+’TA…


Disney+, film arşivine Hazal Kaya’nın başrolünde yer aldığı son dönemin dikkat çeken yapımlarından “Benden Ne Olur?” filmini ekliyor.

Aslı T. Kızmaz’ın, çok satanlar listesinde uzun süre zirvede yer alan kitabından Müge Öztürk’le birlikte sinemaya uyarladığı 21. yüzyılın modern kadınının eğlenceli maceralarını konu alan “Benden Ne Olur?” filminin yönetmenliğini Murat Şenöy üstleniyor.

Yapımını Medyapım, Ay Yapım ve CJ ENM’ın gerçekleştirdiği filmin başrolünde Hazal Kaya yer alırken kadroda kendisine Onur Tuna, Enis Arıkan, Nur Fettahoğlu, Selin Şekerci, Elçin Afacan, Cem Belevi ve Tarık Pabuçcuoğlu gibi deneyimli ve başarılı oyuncular eşlik ediyor.

İzleyen herkesin, özellikle de kadınların kendi hayatlarından kesitler bulacağı film, bir kadının hayat yolunda kendini bulma hikayesini konu alıyor. “Benden Ne Olur?”, 28 yaşına gelmiş fakat beklenen düzenli hayatı olduramamış Sertab’ın savrulan hayatında tutunmaya karar vermesiyle başlayan maceralarına izleyenleri ortak ediyor. 21. yüzyılın modern kadınının gözünden eğlenceli bir dille beyazperdeye taşınan film, sinemalardan sonra 29 Temmuz’da ilk defa ve sadece Disney+’ta yerini alacak.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media